Hakkımızda

Home Hakkımızda

Horeca Mailing Gazete, sektörel bir haber ve iletişim gazetesidir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan binlerce otel, restoran, catering şirketi, pastane, fırın ve cafe gibi toplu tüketim noktalarına ücretsiz olarak ulaşmaktadır. Horeca Mailing Gazete, bu sektöre tedarik sağlayan şirketler ile hedef müşterileri arasında güncel, sağlıklı ve etkili bir iletişim köprüsü kurmayı amaçlamaktadır. Söz konusu bu tüketim noktalarının sayısal çokluğu ve ülke geneline yayılan coğrafi genişliği nedeniyle, iletişim kurmakta sıkıntı yaşayan markaların daha fazla sayıda hedef kitleye kolayca ulaşmasına ve ürünlerini tanıtmasına olanak sağlamaktadır.

Her sayısı ile binlerce toplu tüketim noktasına ulaşan Horeca Mailing Gazete, içeriğinde yayınladığı sektör tedarikçilerine ait haber, röportaj, basın bülteni, dosya, bilgilendirme ve tanıtımlar ile sektördeki firmaların müşterilerine topluca ulaşması için hızlı ve pratik bir araç görevini görmektedir.

Ayrıca sektöre sağladığı bu bilgi alışverişi, haber, iletişim ve tanıtım imkanları sayesinde, markaların daha görünür olmalarına, bilinirliklerini arttırmalarına ve dolayısıyla yeni müşteriler kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Gazete 2 aylık periyodlar halinde yayınlanmakta ve her sayısı binlerce basılarak tamamı belirtilen noktalara dağıtılmaktadır. Horeca Mailing Gazete içinde siz de çeşitli haber, basın bülteni, duyuru, tanıtım, etkinlik ve ilanlarınızı rahatlıkla yayınlayabilir ve bu sayede hedef müşterilerinize kolaylıkla ve topluca ulaşabilirsiniz.

Horeca Mailing Gazete hakkında daha detaylı bilgi için (0212) 549 00 88’i arayabilirsiniz.