Porland Stoneware ile özgün bir tasarım çizgisi sunuyor

Porland Stoneware ile özgün bir tasarım çizgisi sunuyor

Porland Stoneware, modern ve doğal tasarımıyla sofralarınızı çekici ve özgür kılıyor. Güçlü, sert ve gözeneksiz yapısıyla kurşun kadmiyum gibi ağır metalleri içermeyen Porland Stoneware, keyifli sunumların yanında sağlıklı bir sunum alternatifi olarak karşınıza çıkıyor.

Dayanıklı, zarif, çok yönlü, mikrop barındırmayan, hijyenik ve kolay temizlenebilen Porland Stoneware, güçlü, sert ve gözeneksiz yapısıyla kurşun kadmiyum gibi ağır materyalleri içermiyor.  %0 su emişkenliğine sahip Porland Stoneware; eşsiz sırları, çekici renkleri ve sağlığına dikkat edenlere hitap eden 8 farklı koleksiyonu ile sizlerle buluşuyor.

Modern, çekici, özgür ve doğal

Toprak tonlarının uyumundan yola çıkılarak hazırlanan Genesis, benzersiz deneyimlerin paylaşıldığı sofralara eşlik edecek nitelikte. Gözün iris tabakasından ve derin anlamından esinlenerek yaratılan Iris, bulutsu, uçucu, şeffaf ve zarif çizgilerle sadeliğin sanatsal bir formunu sunuyor. Özenle tasarlanan renkleri, alışılagelmişin dışında ve stil sahibi sofralar kurmak isteyenlere sesleniyor.

Karanlık, güçlü, gösterişli ve yalın tarzı soflara taşıyan Ironstone, sunumlarınızda fark yaratarak yemek zevkinin çıtasını yükseltiyor. Koleksiyon, gösterişli stilini, sade ve dingin olarak tanımlayanların yeni koleksiyonu olmaya hazırlanıyor. Her birini doğadan ilhan alan Porland Stoneware serisinin en klasik ve doğal hali Natura, bir sofranın etrafında toplananların ruhuna dokunması için tüm özellikleri barındırıyor. Ruhu olan sofraların kapısını aralayan tasarım; sunumlarınızda zarafeti, huzuru ve şıklığı yakalamanıza fırsat tanıyor.

Yeni nesil tasarımlar doğayla bütünleşiyor

İncinin büyüleyici ışıltısıyla bezeli Pearl, dokusu ve renkleriyle modern zamanın ruhunu yakalıyor. Hem kendinize hem de konuklarınıza hazırladığınız masalarda estetik görüntüsüyle anılarınızı daha da güzelleştirirken incinin zarafetini günlük hayatınıza taşıyor. Mutfak raflarına tarz katmak isteyenleri çağıran Savanna, çöl kumlarının rüzgarla dansına, yolculuğun vahada sonlandığı masala şahitlik ediyor. Sanatı tutkuya dönüştüren elegant tasarım, yalın sadeliğe, sıcaklık hissi katmak isteyenlere hitap ediyor.

Renkli ve grafik formlarıyla dikkat çeken yeni nesil Selene, ayın aydınlığı ve mucizevi görüntüsünü evinize yansıtıyor. Yenilikçi estetik yaklaşımı, kendine has cazibesi ve kusursuz formuyla geçmişten geleceğe uzanan bir zamansızlığı temsil ediyor. Eskitme ve girdap deseniyle farkını ortaya koyan, geçmise estetik bir dokunuş yapan Vintage modelleri, tabiatın hediyesi doğal taşlarla hem tarz arayan hem de şıklıktan ödün vermeyenlere hitap ediyor.

www.porland.com