Arzum Çay Sefası ile sefanız bol olsun!

Arzum Çay Sefası ile sefanız bol olsun!

Arzum Çay Sefası ile sefanız bol olsun!

 

Pek çoğumuz için vazgeçilmez bir tutku olan çay, Arzum Çay Sefası çay makinesi ile
çok daha keyifli bir alışkanlık haline geliyor. Uzun kış gecelerinde, doyumsuz çay sohbetleri için evinize bir Arzum Çay Sefası alın, sefanız bol olsun.

 

Soğuk kış günlerinde içinizi ısıtmak için sıcacık bir çaydan daha etkili ne olabilir? Arzum Çay Sefası Çay Makinesi ihtiyaç duyduğunuz her an keyifli anlarınızda yanınızda. Etkili kaynatma şalteri sayesinde suyun kısa sürede kaynamasını sağlayan Arzum Çay Sefası; yüzde 90’a varan enerji tasarrufu imkânı sunuyor. Evin yanı sıra ofis, mağaza, otel odalarında da kullanılabilen Arzum Çay Sefası, 1.8 litre paslanmaz çelik su ısıtıcı haznesi ve 1.2 litre geniş kapasiteli paslanmaz çelik demliği ile tek seferde daha fazla çay hazırlama imkânı sağlıyor. Böylece kalabalık ailelerin de tercihi oluyor.

 

Özel emniyet sistemi ile güvenli kullanım

 

Arzum Çay Sefası’nı, çift kullanım kapağı sayesinde mutfakların olmazsa olmazı su ısıtıcı olarak da kullanabilirsiniz. İçinde çay olmadığında susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ile daha güvenli kullanım sağlayan Arzum Çay Sefası, bu özelliğiyle de yaşanabilecek kazaların önüne geçmeyi mümkün hale getiriyor. Çay Sefası’nın ışıklı göstergesinde yer alan mavi ışık yandığında suyun devamlı sıcak ve çayın her an içime hazır olduğunu, kırmızı ışık yandığında ise suyun kaynamakta ve çayın demlenmekte olduğunu anlayabilirsiniz. Siz de çay olmadan yapamayanlardansanız, 6 farklı renk seçeneği sunan Arzum Çay Sefası makinelerinden birini alın, sefanız bol olsun.

 

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında: 

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.