Beko 400 TR Android Pos ile E-faturaya Anında ve Ücretsiz Geçiş

Beko 400 TR Android Pos ile  E-faturaya Anında ve Ücretsiz Geçiş

Geçtiğimiz sene yayımlanan Gelir İdaresi Başkanlığı’nın 507 numaralı “Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim Sistemi” VUK tebliği doğrultusunda geliştirilen ve onay alan ilk cihazlardan biri olan Beko 400 TR Android POS cihazı, Türkiye’de iş yönetimini değiştirecek birçok özelliği barındırıyor. Satış, ödeme ve e-fatura süreçlerini tek bir cihazda birleştiren Beko 400 TR ile, dakikalar içinde ve ücretsiz e-faturaya geçiş yapılabiliyor. İşletmelere tek cihaz ve platformdan daha az maliyetle daha verimli iş yönetimi imkanı sunuyor.

Beko 400 TR’nin entegre TokenX Platformu, perakende & hizmet yazılımı ve e-belge yazılımı içeriyor. Tüm sektörlere hitap eden Perakende &Hizmet yazılımı sayesinde; ürün ve alan tanımlama, sipariş ve satış yönetimi yapılabiliyor. Özellikle Horeca  sektöründe, masa ve oda yönetimini kolaylaştırıyor. Siparişler Beko 400 TR cihazı üzerinden yapılabildiği gibi, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlardan üzerinden de alınabiliyor. Beko 400 TR ile kasa dışında da istenen yerde satış yapılabiliyor ve kasa kuyruklarının önüne geçilmesini sağlıyor. Türkiye’nin ilk çift dokunmatik ekranına sahip olması sayesinde, ödeme esnasında cihazı müşteriye çevirmeye gerek kalmıyor, yeni bir ödeme deneyimi sunuyor. Anlaşmalı bankalarla temassız ve QR desteğiyle kredi kartı ile ödemenin yanında, nakit, çek, senet, sanal pos gibi farklı ödeme yöntemleri de sunuyor.

Koç Holding’in yeni nesil dijital yemek kartı TokenFlex işlemlerinde QR kod desteği ile saniyeler içinde ödeme işlemi tamamlanabiliyor. Android 9.0 ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. WiFi ve ücretsiz 4G desteği ile kesintisiz internet desteğine sahip. Teknik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımı ile de dikkat çeken Beko 400 TR, 2019 yılında CES’te (Consumer Technology Association) Siber Güvenlik ve Gizlilik Ödülü’ne, 2020’de RED DOT’ta ise Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

Beko 400 TR ve avantajlı TokenX Platform aboneliğine, Arçelik ve Beko mağaza ve web sitelerinden ulaşılabiliyor.

www.tokeninc.com