Gülümseten Çiçekler Misafirlerinizin Kalbine Ulaşın

Gülümseten Çiçekler Misafirlerinizin Kalbine Ulaşın

Misafirleri mutlu etmek ve sunulan bu mutluluk ile onlarla kalıcı bir ilişki kurmak hizmet sektöründeki her işletmenin hedefidir. Çiçekler de tüm bu hedefin tam kalbindedir. Begonville Çiçekçilik çeşitli çiçek arajmanmaları ile misafirlerinize eşlik eden bir deneyim sunar.

“Welcome Desk” çalışmaları misafirleri tam kapının karşısında herkesten önce karşılıyor ve onlara “merhaba” diyerek fısıldar. İşte bu fısıltının ne dediği ve misafirlere hangi duyguyu yansıttığı çok önemlidir.

“Oda Çiçekleri” ile girişte ‘Merhaba’ diye fısıldayan ve onları karşılayıp gülümseten çiçekler vardı. Bu karşılama ve gülümseme odalarında da devam edince sadece kurumsal bir misyon değil aynı zamanda onlara değerlerini hissettiren, mutlu eden, belki de alanlarında ilk defa onlara çiçeklerle eşlik eden bir deneyim sunmanızı sağlar.

“Restoran, Dinlenme alanları, Toplantı Salonları Çiçekleri” ile toplu alanlardaki ambiyans bir anda değişir ve çoşku ve özveri hali misafirlere de yansır, gülümsetir. Odadaki çiçeğin adı, kokusu, şekli, rengi misafirler için güzel bir ayrıntı ve deneyim olacaktır.

www.begonvilcicek.com