Kağıtsız, evraksız tek tıkla Sodexo’lu olma imkânı

Kağıtsız, evraksız tek tıkla Sodexo’lu olma imkânı

Online Sözleşme Platformu yenilendi

Kağıtsız, evraksız tek tıkla Sodexo’lu olma imkânı 

Sodexo, güncel tasarım trendleri ve e-ticaret konseptiyle Online Sözleşme Platformu’nu yeniden düzenlendi. Yeni düzenleme ile Sodexo müşterisi olmak isteyen iş yerleri ortalama 3 dakikada sözleşme sürecini tamamlayabilecek. 

Tüm paydaşlarına uçtan uca dijital deneyimler sunmak üzere öncü projeler hayata geçiren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, sözleşme platformunu yeniledi. Sözleşme sürecindeki tamamlanması gereken adımları yarıya indiren Sodexo, müşterilerine daha yalın bir deneyim sunmak için form alanlarını da tek sayfaya düşürdü.

Yüzde 100 dijital olan Online Sözleşme Platformu, firmalara kağıtsız, evraksız, tek tıkla Sodexo’lu olma imkanı sunuyor. Bu platform sayesinde şirketler Sodexo hizmetlerini kolayca satın alabiliyor, çalışanlarını anında Sodexo dünyasına dahil edebiliyor. Üstelik Sodexo’nun yemek çözümü Restaurant Pass Mobil Kart için hizmet bedeli ödemiyor. Hali hazırda yemek kartı ve kurumsal hediye platformu FlexoGift’in seçkin üyelerine ait çeklerin satın alınabildiği, Sodexo’lu olmanın en hızlı ve güvenilir yolu Online Sözleşme Platformu’nda çok yakında diğer Sodexo hizmetleri de satın alınabilecek.

Kullanıcılarına temassız ve hızlı bir online alışveriş deneyimi sunan Sodexo, Türkiye genelinde 20 binden fazla müşterisi, 80 bin noktadan oluşan üye iş yeri ağı ile her gün bir milyondan fazla tüketiciye ulaşıyor.