Porland Cookland ile pişir, sun ve sakla

Porland Cookland ile pişir, sun ve sakla

Porselen sektörünün öncü markası Porland, sağlıklı pişirmeye olanak tanıyan yepyeni pişirim grubu Cookland ile kendi mutfağının şeflerine özel bir tasarımla geliyor. “Pişir Sun Sakla” sloganıyla pratiklik ve fonksiyonelliği bir arada sunan Cookland, porselen yapısının getirdiği sağlıklı pişirme özelliğinin yanı sıra; dekoratif görünümüyle de mutfağınıza ve sofranıza şıklık katıyor.

 “Tasarladık ve ürettik” mottosuyla Porland tarafından geliştirilen ve üstün teknoloji kullanılarak sır formülasyonu ile üretilen Cookland, mutfaklardaki yerini almaya hazırlanıyor. Cookland, “Pişir Sun Sakla” sloganıyla tek bir üründe birçok özelliği bir arada sunarak hayatınıza pratiklik katıyor. Rahatsız edici yemek kokularını önleyerek yemek pişirmenin keyfini ikiye katlayan tasarım, ağır metaller içermeyen sağlıklı yapısıyla gönül rahatlığıyla yemek yapmanıza yardımcı oluyor. Porland’ın sağlıklı ve çevre dostu tasarım ile yepyeni bir pişirme deneyimi yaşayan Cookland serisi; farklı boyutlarda tencereler, sahanlar ve fırın kaplarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile sunuluyor. Metal pişirim kaplarına göre yiyecekleri çok daha uzun süre sıcak tutan ve aynı kapta hem pişirim, hem sunum hem de saklama özelliği sayesinde yer tasarrufu sağlayan Cookland, üstün hijyenik özelliklere sahip olmanın yanında doğa dostu olması ile de dikkat çekiyor.

Sağlıklı pişirimin en şık yolu

Hem pişirim hem de servis için estetik bir görünüm sunan Cookland, Porland kalitesini lezzetli yemeklerin sırrı haline getiriyor. Yüzde 100 doğal bileşenlerden oluşan Cookland, 280 dereceye kadar termal şoka dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Porselenin doğal ve sağlıklı içeriğinin zarafet ile buluştuğu Cookland, pekişmiş yüzeyi sayesinde yüzeyinde bakteri ve mikrop barındırmıyor. Çizilmeye karşı dayanıklı yüzeyi ve özel sır formülasyonunun getirdiği doku sayesinde kolay temizlenebilen ürün, mikrodalga ve bulaşık makinesine de rahatlıkla girebiliyor.

İster fırında ister ocakta ister ızgarada

İndüksiyonlu ve normal olmak üzere iki farklı türü bulunan ve her türlü ocak, fırın ve ızgarada pişirmeye uygun malzemesiyle ön plana çıkan Cookland serisi, doğrudan servis kabında yemeklerin hazırlanması için şık bir alternatif oluyor. Cookland ayrıca, buzdolabında ve derin dondurucuda saklama gibi çeşitli özellikleriyle de işlevselliğini sürdürüyor. Yıllardan beri alışılagelmiş olan tava çeşitliliğine yeni bir boyut kazandıran Porland, porselenin saf ve çabasız zarafetine kare ve oval tasarımlı tavaları ile Cookland koleksiyonunda hayat veriyor.

Cookland ürünlerini daha yakından görebilmek için Porland mağazalarını ve www.porland.com adresini ziyaret edebilirsiniz.