Soğutmanın Uzmanından Yepyeni Bir Ürün: 3D Hava Akışı Sağlayan UPR 1500 B

Soğutmanın Uzmanından Yepyeni Bir Ürün: 3D Hava Akışı Sağlayan UPR 1500 B

1954 yılından bugüne soğutma denilince akla ilk gelen marka olan Uğur Soğutma ilk günkü heyecan ve istekle üretmeye devam ediyor.

Uğur Soğutma ürettiği her ürünle sektöre katkı sağlarken, teknolojiyi de yakından takip eden dinamik yapısıyla çevreci ürünler üretiyor, daha fazlası için de inovasyon ve AR-GE’ye oldukça önem veriyor.

Uğur Soğutma’nın pastaneler, restoranlar, oteller, kafeler gibi işletmeler için ürettiği UPR 1500 B isimli yeni ürün işletmelerde yerini almaya başladı. Enerji tasarrufu sağlayan çift katlı camlarla çevrili olan cihazın içine konulan ürünlerin rahatça teşhirini sağlıyor. Ayarlanabilen cam rafları sayesinde boyut olarak yüksek gıdaları rahatça konumlandırabilir, her rafta bulunan LED aydınlatmayla da teşhirinizin estetik görüntüsünü en üst seviyeye çıkabilirsiniz. Farklı hava koşullarında ürünün camlarında oluşabilecek ve ürün sunumunda olumsuz etki yaracak buğuyu da tek bir tuşla engelleyebilirsiniz.

3D hava akışı sağlayan fanlı dinamik soğutma sistemi sayesinde, sunduğunuz gıdalarınızın tazeliğini uzun süre koruyabilirsiniz. Bu sistem sayesinde pasta dolabınızın içinde yer alan soğuk hava eşit şekilde sirkülasyon ettirilmesi sağlanıyor. Üründe yer alan elektronik termostat kontrolü sayesinde ürünlerinizi kusursuz bir şekilde tüketicilerin beğenisine sunarken enerji tasarrufu yapmış oluyorsunuz.

UPR 1500 B hava kaçaklarını ortadan kaldırmak için kullanılan izolasyon malzemesi ve servis maliyetini azaltan kondanser yapısıyla işletmenizin elektrik yükünü hafifletiyor. Opsiyonel gövde renk seçimi ve farklı tekerlek tercihiyle (döner/frenli) ürünü işletmenize daha uygun hale getirebiliyorsunuz.

www.ugur.com.tr