Teknoloji

Home Teknoloji
Protel, Sürdürülebilir Akıllı Otel Çözüm Yelpazesini Interel İş Birliğiyle Güçlendiriyor

Protel, Sürdürülebilir Akıllı Otel Çözüm Yelpazesini Interel İş Birliğiyle Güçlendiriyor

34 yılı aşkın deneyimiyle yiyecek-içecek sektöründeki restoran, kafe, otel, bar, pastane, plaj ve benzeri işletmeler için teknolojik çözümler sunan sektör lideri Protel, konaklama sektöründe sürdürülebilir geleceğin en önemli bileşenlerinden akıllı otele yönelik sunduğu imkanları Interel ile birlikte güçlendiriyor. İş birliği kapsamında işletmelere sunulacak imkanlar sayesinde otellerdeki gıda, su ve enerji tüketimini azaltmak mümkün oluyor. 

Pluxee, İş Dünyası ile Buluştu

Pluxee, İş Dünyası ile Buluştu

Sodexo Avantaj’ın yeni hedefleri doğrultusunda yoluna devam edeceği yeni markası Pluxee, iş dünyasının katıldığı bir lansman etkinliğiyle tanıtıldı. Pluxee’nin çalışanı mutlu eden dünyası içerisinde sunulacak tüm yeniliklerin paylaşıldığı etkinlikte, Pluxee Türkiye ve FutureBright Group iş birliğiyle, beyaz yakalı çalışanların iş hayatına yönelik beklenti, duygu ve düşüncelerini anlamak üzere yürütülen araştırmadan elde edilen içgörülerden esinlenerek oluşturulan dijital sanat eseri ilgi odağı oldu. 

Ticket Restaurant Edenred’e Altın Liderler 2023’ten 3 ödül

Ticket Restaurant Edenred’e Altın Liderler 2023’ten 3 ödül

Dünya’da ve Türkiye’de yemek kartı sektörünün öncüsü ve lideri, Ticket Restaurant markası ile Türkiye’yi de 32 yıl önce yemek kartı sistemiyle tanıştıran Edenred Türkiye üst düzey yöneticileri, bu yıl 3. kez düzenlenen 2023 Altın Lider Ödülleri’nde 3 altın ödüle layık görüldü. 70 binden fazla tekil oy ile Edenred CEO’su Selçuk Boztepe En Beğenilen 50 CEO listesinde, Edenred CMO’su Zeynep Ege Dura En Beğenilen 50 CMO listesinde, Edenred CHRO’su İpek Baylav ise En Beğenilen 50 CHRO listesinde yer alarak 2023’ün en beğenilen Altın Liderleri oldular.

Modern Taşıma İşleri Organizatörü

Modern Taşıma İşleri Organizatörü

Şirketlerin kara taşımacılığı ihtiyaçlarını hızlı, güvenli ve şeffaf bir şekilde karşılamalarını sağlayan dijital lojistik platformu Kamion, dijital altyapısı sayesinde doğru kamyonu, doğru yükle, doğru zamanda buluşturuyor. Tedarik zincirine bir lojistik şirketi olarak entegre olan Kamion, şirketlerin FTL taşımacılık ihtiyaçlarına, mobil uygulaması ile yüksek performanslı, uygun fiyatlı ve sürdürülebilir çözümler sağlıyor.