Dumansız ve Kokusuz Mangal Keyfi

Dumansız ve Kokusuz Mangal Keyfi

Tasarımdan servise tüm aşamaları Emsa Mühendislik tarafından yürütülen Airgold Taşınabilir Dumansız Pişirme Ünitesi, ister havuz başında ister restoran bahçesinde, size dumansız ve kokusuz mangal keyfini yaşatıyor. 10 yılı aşkın süredir titizlikle takip edilip ortaya çıkarılan patentli ürün, lezzeti ve görsel şöleni bir araya getiriyor.

Airgold Dumansız Pişirme Ünitesi ile mangalda pişen etlerin duman ve kokusu filtre edilerek pişirme yapılan mekana yüksek karbonmonoksit gazı salınmasının önüne geçilir ve hava temizliği verimliliği artırılır. Tamamen taşınabilir olan ürün; tüm filtrasyonu kendi içinde sağlayarak herhangi bir ek montaj, kanal bağlantı veya bacaya ihtiyaç duymaz. Tamamen modüler olarak tasarlandığı için kullanılmadığı zamanlarda rahatlıkla demonte edilebilir ve tekerlekli tasarımı ile zahmetsiz şekilde istenilen alana taşınabilir.

Yağ ve duman filtrasyonu, Emsa Mühendislik tarafından üretilen elektrostatik filtreler ile yapılmaktadır.

Koku partiküllerini de aktif karbon ile filtre eden ürün, istenilen ebat ve ölçüde paslanmaz çelikten üretilmektedir. Ayrıca yıkanabilir elektrostatik filtreleri ile minimum işletme maliyeti, inverter otomasyon sistemi sayesinde de düşük elektrik tüketimi ve maksimum emniyet sağlanmaktadır.

Airgold Taşınabilir Dumansız Pişirme Ünitesi, barbekünün tüm zorluklarını üstleniyor. Size de sadece barbekünün keyfini çıkartmak kalıyor.

www.emsamuhendislik.com