Dünyanın Bir Numaralı Barı Sips’in Mixolojist’i Simone Caporale’nın İmza Kokteylleri Bebek Otel’de

Dünyanın Bir Numaralı Barı Sips’in  Mixolojist’i Simone Caporale’nın İmza Kokteylleri Bebek Otel’de

Dünyanın en iyi 50 barı listesinde 1 numarada yer alan Sips Barcelona’nın ortağı ve mixolojist’i Simone Caporale, eşsiz konumu ile İstanbul’un simge yapılarından biri olan Bebek Roof’ta imza kokteyllerini sunacak.

Tarihsel ve görsel açıdan büyüleyici, Bebek’in en güzel yerine konumlanmış, İstanbul Boğazı’nın masalsı manzarasını sıra dışı bir atmosferde sunan Bebek Roof, misafirlerini benzersiz etkinlikler ve tatlarla buluşturmaya devam ediyor.

Dünyanın en iyi 50 barı listesinde birinci sırada yer alan Sips Barcelona’nın ortağı ve mixolojisti Simone Caporale, Bebek Roof misafirlerine özel imza kokteyllerini sunacak. Sips Barselona’yı unutulmaz kokteyl deneyimi sunan bir destinasyon haline getiren Simone, reçetesi kendine ait 3 farklı kokteyli bu kez Bebek Roof misafirleri için hazırlayacak.

Simone Caporale’nin reçetelerini özel olarak hazırladığı her biri birbirinden lezzetli kokteylleri, misafirlerini sanat, müzik ve gastronomiyle çevrili bir yolculuğa çıkaran The Stay dokunuşuyla dikkat çeken Bebek Roof’ta bir araya getirecek.

www.thestay.com.tr