Enplus’tan ızgara keyfini ikiye katlayan Landmann markalı premium barbeküler

Enplus’tan ızgara keyfini ikiye katlayan Landmann markalı premium barbeküler

Baharın gelmesi ile açık havada geçirilen zamanlar artıyor, dışarıda yenilen yemeklerin tadı da verdiği mutluluk da bir başka oluyor. Beyaz eşya, elektrikli ve küçük ev aletleri sektörlerinde dünyanın lider birçok markasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenen multi brand mağaza zinciri Enplus, satışa sunduğu Landmann markalı barbeküleriyle ızgara keyfini ikiye katlıyor.

 Havalar güzelleşmeye, güneş sıcacık yüzünü göstermeye başlıyor. Baharın gelmesiyle pencereler açılıyor, balkon, bahçe ve teraslar en güzel hallerine bürünüyor. Mis gibi çiçeklerin kokusu, yemyeşil çimenlerin yumuşacık dokusu dışarıda geçirilen zamanı çok daha güzelleştiriyor. Premium mutfak gereçlerini, birbirinden kaliteli küçük ev aletlerini ve aksesuarları kullanıcılarıyla buluşturan Enplus, satışa sunduğu Landmann markalı barbeküleriyle güzel havalarda yapılacak ızgara keyfini pratik hale getiriyor.

Landmann ile kontrol sizde

Üç adet paslanmaz çelik brülörü, ayarlanabilir ısı özelliği ve kapağa gömülü termometresiyle pişen yemekleri özgürce kontrol edebilmeye olanak tanıyan Landmann, barbekü tutkunlarının favorisi olmaya aday. Ürünün emaye pişirme ızgaralı maxX bölgesi ve ek yan brülörü sayesinde etleri, sebzeleri ve garnitürleri eş zamanlı olarak hazırlamak çok pratik bir hal alıyor. Ayrıca maxX teknolojisine sahip 800 derece kızılötesi yan brülör ile etler saniyeler içerisinde mühürlenebiliyor. Emaye dökme demirden modüler pişirme ızgarası, LED aydınlatmalı kontrol düğmeleri, elektronik ateşleme özelliği ve patentli PTS teknolojisi ile Landmann; pizzadan çevirmeye, etten şiş kebaba kadar birçok farklı lezzeti pişirmeye olanak tanıyor. Ürünün pratik kullanımı ve fonksiyonel tasarımı ile açık havada barbekü keyfi doyasıya yaşanıyor.

Baharın coşkusunu sofralara taşıyan Landmann’a, Enplus’ın Türkiye genelinde yer alan 24 mağazasından veya www.enplus.com.tr internet sitesinden ulaşmak mümkün.