Sofraların Baş Tacı: Geleneksel Dana Kavurma Lezzeti

Sofraların Baş Tacı: Geleneksel Dana Kavurma Lezzeti

Kırmızı et sektörünün Türkiye’deki önemli temsilcilerinden Bonfilet, tüketicilerinin yıllardır özlemini duyduğu geleneksel kavurma lezzetini sofralara getiriyor. Geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyenlere hitap eden dana baton kavurma, sofraları bambaşka bir lezzetle tanıştırarak eşsiz bir deneyim yaşatıyor. 100, 150, 250 gram vakumlu paketle sunulan ve geleneksel yöntem ile hazırlanan Bonfilet Dana Kavurma, kaliteden ödün vermeyenler ve yeni tatlar keşfetmeyi sevenler için raflardaki yerini alıyor. Anadolu sofralarının vazgeçilmezleri arasında bulunan dana kavurmayı geleneksel lezzetler ile harmanlayan Bonfilet, tüketicilerin istek ve taleplerine göre seçenekler geliştirmeye devam ediyor.

Bonfilet Dana Kavurmasına Ulaşmak Çok Kolay!

Tüketicilerin her yerde arayıp da bulamadığı ve özlediği geleneksel kavurma lezzetini sofralara getiren Bonfilet Dana Kavurma, birçok zincir marketin raflarında, sanal operasyon yürüten kurumların internet sitelerinde ve zincir fastfood markalarının ürün portföyünden ulaşmak mümkün. Geleneksel usul ile harmanlanan
kavurma, Horeca satış kanalı başta olmak üzere birçok farklı satış kanalında yer alıyor ve tüm satış kanallarında lezzet severlerin beğenisine sunuluyor. Tüketicilere güvenli ve hijyenik online alışveriş deneyimini sunmayı hedefleyen Bonfilet’in yeni geleneksel dana kavurma lezzetine bonfilet. com.tr internet adresinden kolaylıkla ulaşılabiliyor.

www.bonfilet.com.tr