Horeca Sektörüne Yönelik;Şekersiz, Vegan, Glutensiz Çikolata

Horeca Sektörüne Yönelik;Şekersiz, Vegan, Glutensiz Çikolata

Aroha Çikolata; kakao çekirdeğinin ithalatından, kavurma, ayıklama, inceltme ve reçetelendirme aşamalarının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiriyor. Ürünlerinde soya, palm yağı, katkı-koruyucu madde ve aroma vericiler bulunmuyor. Aroha Çikolata, Türkiye’de üretim yapan tek şekersiz çikolata üreticisi olarak öne çıkıyor.

Aroha Çikolata tarafından üretilen yüzlerce ürün; beslenme dezavantajlı tüketiciler, sağlıklı beslenmeyi bir hayat biçimi haline getirenler ve sporcular tarafından tercih ediliyor.

Pancar şekeri ile tatlandırılmış ürünlerin yanında hiç tatlandırılmamış %100 kakao bitter, bal ile tatlandırılmış %82 kakao bitter, hurma ile tatlandırılmış %85 kakao bitter yanında diyabet hastaları ve ketojenik beslenenler için geliştirilmiş, stevialı tatlandırıcı ile tatlandırılmış %80 kakao bitter, %60 kakao bitter ve %50 kakao sütlü çikolataları ile talep karşılıyor.

Horeca sektörü için de çözümler üreten Aroha Çikolata, özellikle kafe-restoran-pastane grubu için geliştirdiği Çikolata Kuvertürü çeşitleri, Sıcak Çikolata, Kakao Çayı gibi ürünler ile hizmet üretiyor. Ayrıca üçüncü nesil kahve mağazaları, kahve zincirleri ve pastaneler için private label (fason) üretim imkanı ile her işletmeye kendi markası ile ürün satma imkanı sağlıyor.

www.arohacikolata.com