Her Damak Tadına Uygun Makarnalar

Her Damak Tadına Uygun Makarnalar

1982 yılından günümüze gıda üreten Tellioğlu; yeni markası Bonatelli’ yi sofralara taşımaya hazırlanıyor.

Son dönemde artan sağlıklı gıda arayışına cevap vermek ve ham maddeleri çeşitlendirerek farklı ürünler üretmek amacıyla yola çıkan Tellioğlu Gıda, Bonatelli ismi ile 2021 yılında Organik Makarnalar üretmeye başladı.

Ar-Ge çalışmaları ve tadımların ardından organik bakliyat unlu makarnalar, sebzeli makarnalar ve atalık buğdaylardan üretilen makarnalar raflarda yerlerini bulmaya başladı. En iddalı ürünlerin başında; Organik Kırmızı Mercimek Unlu, Organik Yeşil Mercimek Unlu, Organik Tam Buğday Makarna ve Organik Zerdeçallı Çubuk Makarna geliyor. Makarna yeme keyfinden ödün vermeden, dengeli bir beslenme için bakliyatları da makarna formunda sunan Bonatelli özellikle makarnayı çok seven çocuklar için hem bakliyatlardan hem de yumurtadan gelen protein içeriği ile besin değeri daha yüksek bir öğün sunuyor.

Tellioğlu Un, 2017 yılından beri organik un üretmektedir. Kalite ekibi ile birlikte 10 yıla yakın süredir organik birçok ürüne imza atan Tellioğlu, aynı önemi Bonatelli makarnada da gösterdi. Makarna severlerin haftanın neredeyse her günü makarna yese bile pişman olmayacağı bir fikir sundu. Bonatelli markası başladığı günden bu yana, 3 yıl içinde deneyimlerden faydalanarak paketlerinde de bir takım yenilikler yaptı. Hem göze hem damaklara hitap eden hem de sağlığınızı düşünen Tellioğlu markası; katkısız ve koruyucusuz organik makarnalarıyla, Bonatelli markasıyla raflarda.

www.tellioglu.com.tr