Horeca ve Mağazacılık Kanallarını Geliştirmek Öncelikli Hedefimiz

Horeca ve Mağazacılık Kanallarını Geliştirmek Öncelikli Hedefimiz

Horeca ve Mağazacılık Kanallarını Geliştirmek Öncelikli Hedefimiz

Türkiye’de 5. jenerasyon kahveciliğin ilk temsilcisi olan Kaave Roastery, Horeca ve perakende sektöründe iş birliklerine öncelik veriyor. Kaave Roastery Satış MüdürüAhmet Kireççibaşı, pandemiye rağmen yatırımlarına devam ettiklerini söylüyor.

 

Saruhan Holding bünyesinde kurulan ve nitelikli kahveleriyle sektörde adından söz ettiren Kaave Roastery, Hotel Restoran, Kafe ve perakende sektöründe partnerlik sistemiyle yurt içi ve yurt dışı iş birlikleri hedefliyor. 5. nesil kahvecilik anlayışını benimseyen marka, Horeca ve perakende sektöründeki paydaşlarıyla birlikte kazanmayı kurguladığı bir stratejiyle ilerliyor. Bu partnerlik sisteminde, yenilikçi bir bakış açısıyla kahve, eğitim ve hizmetleri içeren bir konsept paket uygulanıyor. İşletmenin ihtiyaçları doğrultusunda, doğru kurgu ve konsepti belirleyip nitelikli kahveyi en uygun sunumla tüketiciye ulaştırmak amaçlanıyor.

2020’nin bütün sektörler için sıra dışı ve öngörülemez bir yıl olduğunu belirten Ahmet Kireççibaşı, “2021 yılı da geçtiğimiz yılın etkileriyle başladı ve devam ediyor. Geçtiğimiz yıl her şeye rağmen yatırımlarımıza ve üretime devam ettiklerini belirtiyor.

Hedef Horeca ve mağazacılık Ahmet Kireçcibaşı, 2021 yılı ile birlikte 5 yıllık bir iş geliştirme planını devreye soktuklarını söylüyor, “İlk etapta bu plandaki destekleyici unsurumuz tamamen Türkiye’de ilk temsilcisi olduğumuz 5. nesil kahvecilik ile birlikte “cost control, standardizasyon ve hijyen” unsurlarının ön planda olduğu sürdürülebilir bir strateji. Bugün İstanbul’da herhangi bir şubemizde içtiğiniz kahve ile Sakarya mağazamızda içtiğiniz kahve aynı tat profilde olmalı.

Bizim ürünlerimizi satın alan tüm müşterilerimiz aynı tat profilini evlerinde de deneyimleyebiliyor olmalı.”

Kendi kendine kazandıran özel bir proje hazırlıyoruz.

Kaliteli kahve içmenin herkesin hakkı olduğunu söyleyen Kireçcibaşı, “Kendi tasarımımız olan konseptimizde, bu konsepte yatırım yapacak müşterilerimize ‘kendi kendine kazandıran yatırım’ sloganıyla özel bir proje hazırlıyoruz.

Bu proje kapsamında müşterilerimize 1 adet tam otomatik çekirdek kahve makinesi ve beraberinde taze süt veren makinemizin sütlerini her daim taze tutmak için bir süt dolabı, kullanacakları kahve ve kahve ekipmanlarını birlikte bir paket olarak sunuyoruz.

Kahve sunmak istedikleri alanı belirleyen müşterilerimiz bizlere ulaşırlarsa kendilerini yerlerinde ziyaret edip konsepti nasıl oluşturacağımızı     karşılıklı görüşebiliriz” diyor.

Güçlü yapımızla sektörde zirve- ye ilerlemeyi hedefliyoruz.

Müşteri odaklı çalışma anlayışıyla kahve sektörüne yeni bir soluk getirmek istediklerini vurgulayan Ahmet Kireçcibaşı, firmanın gelecek stratejilerinde büyük hedefler koyuyor, “%100 yerli sermaye ile özenle seçtiğimiz çiğ çekirdekleri Türkiye’ye kendi- si getiren ve kavurma işlemini kendisi gerçekleştiren bir firmayız.

Bu yüzden tüm işlem basamaklarına hakim bir yapımız var. Saruhan Holding çatısı altında Fakir markamız ile hem makine parkurunu kendisi geliştiren hem de Kaave markasıyla ürünlerini kendisi üreten bir firma olduğumuz için güçlü yapımız ile sektörde zirveye ilerlemeyi hedefliyoruz.”