Horeca’ya Profesyonel Çözümler

Horeca’ya Profesyonel Çözümler

Gıda sektörü; gıdanın üretimi aşamasından başlayarak hijyenik vizyonlu sevk, depolama, muhafaza, pişirim, son tüketim ve tüketim sonrası doğal dönüşüm süreçlerini kapsamaktadır. Gast Endüstriyel bu süreçlerin her birinin titizliği ve sorumluluğunun farkında olarak 2006 yılından itibaren endüstriyel mutfak sektöründe hizmet üretmeye başlamıştır. Gast, üretim aşamalarının her birinde insan sağlığını en üst seviyede gözeterek ürünlerini tasarlamaktadır. Sağlıklı ürünün kullanışlı ve uzun ömürlü olması konusunda hassas davranır. Sağlıklı ürün, geri dönüşüme açık ve ekolojik dengeyi gözeterek üretilmesi politikasını üretim ve proje tasarımlarında kurumsal zihnine kodlamıştır.

Gast; iş süreçlerini verdiği danışmanlık ile öncelikle bütünlüklü olarak projelendirir. Proje aşaması hizmet sektörünün tüm etkileşimlerine hakim olan deneyimleri ile ortak bir şekilde çözümler üretir. Müşterileri ile ortaklaşarak mimarları tarafından üretilen proje, 3.000 m² alana sahip üretim bantlarında 304 paslanmaz materyal ile üretimi yapılır. Gast, çözüm ortakları anahtar teslim bir şekilde üretimin her aşamasını müşterileri ile ortaklaşarak projelerini üretir. Üretim sonrası destek ve sorun çözümünü takip eder.

Hastane, restoran, kafe, kantin, otel, sosyal tesis, okul ve fabrika mutfakları vb. birçok küçük büyük işletmenin ihtiyaç duyacağı; pişirme, ısıtıcı, soğutucu, hazırlık malzemeleri, saklama, taşıma ve servis ekipmanları alanlarında geniş ürün yelpazesi ile işletme, mutfaklarınızın projelendirilmesi, kurulumu ve servis desteğini sağlamaktadır.

www.gastmutfak.com