Kärcher ile Profosyonel Temizlikte Devrim!

Kärcher ile Profosyonel Temizlikte Devrim!

Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, perakende, endüstri veya bina/tesis yönetimi gibi alanlarda farklı zemin temizliği ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor.

T 11/1 Classic HEPA Kuru Elektrikli Süpürge, %99,995* filtreleme sahip  HEPA 14 filtresi sayesinde virüsler, aerosoller ve mikroplar gibi en küçük parçacıkları bile tutarak hassas alanlarda dahi temizlik standartlarını üst seviyeye taşıyor.  Sağlam ve dayanıklı T 11/1 Classic HEPA kuru elektrikli süpürge, çalışırken 61 dB  gibi çok düşük ses çıkarıyor ve  bu sayede gürültüden kaçınılması gereken yerlerde, günün her saatinde sorunsuz olarak kullanılabiliyor.

Cihaz fayans, doğal taş, PVC, linolyum ve halı gibi tüm yüzeylerde kullanılabilineceği için konaklama alanlarında, işletmelerde ve bina temizliği kullanımlarına uygun.

Kärcher’in Lityum İyon Bataryalı Zemin Temizleme Makinesi BR 30/1 ile oteller, okullar, diş klinikleri, kuaför gibi küçük-büyük işletmelerden hijyen açısından en çok hassasiyet gösterilen alanlara kadar her türlü ihtiyaca kusursuz cevap veriyor. 1 saatlik kısa şarj süresi ile bir saate yakın yüksek performans sağlarken kablo derdine de son veriyor. Sessiz çalışma özelliği ile halka açık alanlarda da kimseyi rahatsız etmeden kullanılabiliyor.

Ön süpürme işlevine sahip olan zemin temizleyici kaba kir ve saçlar için temizleme süresini yüzde 50’ye kadar azaltıyor. Manuel kullanım ile temizlenen ortamların yüzeyleri 5-10 dakika süreyle nemli kalırken, BR 30/1 ile temizlenen zeminler 1-2 dakika içerisinde kuruyarak yüzeylerde kayma riskini ortadan kaldırıyor.

BR 30/1 zeminde hijyen sağlarken, kirli suyu otomatik olarak toplama özelliği ile enfeksiyon riskini de minimuma indiriyor.

www.kaercher.com