LAV ile Her Sunumda Fark Yaratın

LAV ile Her Sunumda Fark Yaratın

“Dolu Dolu LAV, Hayat Dolu LAV” mottosuyla herkesi ürünlerini lezzet, mutluluk ve şık sunumlarla doldurmaya çağıran LAV, ürünleriyle kalıpların dışına çıkmayı, fark yaratmayı sevenlere ilham oluyor.

Kim demiş çay bardağında sadece çay, meşrubat bardağında meşrubat içilir diye… Hayatın her anına keyif katan LAV, sıra dışı sunumlar için ihtiyacınız olan tek şeyin biraz yaratıcılık olduğunu söylüyor ve herkesi bardaklardan saklama kaplarına tüm LAV ürünlerinin içini hayal gücünüzle doldurmaya çağırıyor.

Meyvelerden keklere, kuru yemişten böreklere birçok farklı yiyeceği saklayabileceğiniz Duo Tekli Saklama Kabı, servis için de kullanılabiliyor. Yalın ve şık tasarımıyla dikkat çeken Duo, derin hacmiyle puding, sütlaç, aşure gibi tatlı sunumları için de ideal.  Alışılmışın dışında sunumlar yapmayı sevenler lokumlar, akide şekerleri ve küçük atıştırmalıklarını Eda Çay Bardağı’nda servis ediyor. Eda Çay Bardağı yumuşak hatları ve zarafetiyle öne çıkıyor. 

Dinamik tasarımıyla öne çıkan Artemis Kase, kahvaltılıklardan çorbalara, tatlıdan atıştırmalıklara farklı ürünlerin servisi için kullanılabiliyor. Misket Konyak Kadehi, sıcak yaz günlerinde serinlik veren dondurma, sorbe gibi lezzetlerin yanı sıra sos servisine de çok yakışıyor. İdeal boyutlarıyla Misket; yemekler, atıştırmalıkların yanında servis edeceğiniz sosları farklı bir şekilde sunabilmenize imkan tanıyor.

Roma Espresso Seti, abartıdan uzak estetiğiyle misafirlerinize ikram edeceğiniz çerezler, kurabiyeler, lokum, çikolata gibi lezzetlere renk katıyor. Fark yaratan sunumları sevenler Roma ile yaratıcılıklarını konuşturuyor. Fiesta Kokteyl Bardağı ise çeşit çeşit içeceğin yanı sıra tatlı ve dondurma için de kullanılabiliyor. Ayaklı olduğu için ayrı bir zarafet sergileyen Fiesta, yalın tasarımıyla abartılı sunumları bile şıklıkla tamamlıyor.

www.lav.com.tr