Metro Türkiye Kendi Markalı Ürünleriyle Herkesin İhtiyaçlarını Karşılıyor!

Metro Türkiye Kendi Markalı Ürünleriyle Herkesin İhtiyaçlarını Karşılıyor!

Metro Türkiye kendi markalı ürünlerinden oluşan yeni kataloğu ile yeme içme sektörü profesyonellerinden kendi mutfağının şeflerine kadar herkesin ihtiyaçlarına A’dan Z’ye çözümler sunmaya devam ediyor. Metro Premium, Metro Chef, Metro Professional, Rioba gibi kendi markaları altında yaklaşık 5.000 çeşitte ürün sunan Metro Türkiye, üstün kalite ve lezzeti bir arada buluşturduğu ürünlerine ek olarak menüleri zengileştirecek, mutfakların vazgeçilmezi pratik çözümleri de yeni yayınladığı ürün kataloğunda müşterilerine sunuyor.

30 yılı aşkın bir süredir yeme içme ve ağırlama sektörünün bir numaralı iş ortağı olma hedefiyle işin mutfağında yer alan Metro Türkiye, tüketicilerde de artan market markalı ürün talebine paralel olarak kaliteli ve güvenilir Metro markalı ürün çeşitliliğini en iyi fiyat performans oranı ile müşterilerine sunmaya devam ediyor. Bu doğrultuda kendi markalı ürün çeşitliliğini artırmaya devam eden Metro Türkiye, profesyonel mutfakların tüm ihtiyaçlarını karşılarken, ben kendi mutfağımın şefiyim diyen gastronomi tutkunlarını da unutmuyor. Metro Markaları kataloğu ile Metro Chef, Metro Premium, Metro Professional ve Rioba markaları altında üstün kalite ve lezzeti bir arada buluşturduğu ürünlerini ve mutfakların vazgeçilmezi pratik çözümleri lezzetiyle öne çıkan sofralar hazırlamak isteyenler için sunuyor.

Yüksek kalite, çeşitlilik ve pratiklik bir arada

Enfes bir gastronomi deneyimi ve eşsiz kalite için özenle seçilip tutkuyla geliştirilmiş Metro Premium, geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite, hız ve pratiklik arayanlar için Metro Chef, ilham veren eşsiz lezzetler içeren, kahve ve çay saatlerinin vazgeçilmezi Rioba ve mutfaktaki profesyonel çözümler için vazgeçilmez yardımcılarınız olan Metro Professional markalarının yer aldığı yeni kataloğundaki tüm ürünleri 9 – 30 Haziran tarihlerinde tüm Türkiye’deki Metro mağazalarında bulabilirsiniz.

Güvenilir gıda çözümleriyle %100 izlenebilirlik ile sunulan taze et seçeneklerinden,Omega 3 zengini Metro Premium balıklara, sofraların eşlikçisi tüketime hazır geleneksel mezelerden, taze baharat seçeneklerine, ithal alternatiflerden yerel ve Coğrafi İşaretli peynirlere, Kuzey Ege’nin zeytinlerinden elde edilen zeytinyağlarından, vegan makarna, lahmacun, içli köfte, paçanga böreği gibi geleneksel
lezzetlerin bitki bazlı beslenmeye uygun alternatiflerine ve daha nicesine Metro Türkiye’nin yeni kataloğu ile ulaşabilir, lezzet dolu sofralarınız için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca katalog içerisinde Metro Türkiye bünyesinde bulunan Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu Gastronometro’nun şefleri tarafından özenle hazırlanmış tarifleri de deneyebilir, misafirlerinize unutulmaz lezzetler sunabilirsiniz.

‘’Metro markalı ürünlerimizin çeşitliliğini sürekli artırıyoruz’’

Müşteri beklentilerini odaklarına alarak trendlerini takip ettiklerini ve buna uygun ürün çeşitliliklerini sürekli olarak artırdıklarını belirten Metro Türkiye Satın Almadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Alkaç, ‘Önceki dönemlerde özel markalı ürünler sadece fiyat, kalite ve güven odağıyla tercih edilirken artık günümüzde inovasyon getiren yeni, farklı ve özellikli ürünler de bu tercihlerdeetkili oluyor. Metro Türkiye olarak hem profesyonel işletmeler hem de son kullanıcılar için kullanım kolaylığı sağlayan birçok özel markalı ürün geliştiriyoruz. Müşteri beklentilerini odağımıza alarak trendleri takip ediyor, buna uygun ürünleri raflarımızda bulunduruyoruz. Özel markalı ürünlerimizi, Türkiye’nin ilk gastronomi keşif platformu olarak hayata geçirdiğimiz Gastronometro’da görev alan şeflerimizle beraber, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştiriyoruz. Yaptığımız AR-GE çalışmaları ile bugüne kadar 2.500’e yakın yeni ürün geliştirdik ve geliştirmeye
de devam ediyoruz.
Tüm gıda ve gıda dışı kategorilerimizde en güvenilir, kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi müşterilerimiz ile buluştururken her zaman gıda güvenliğine önem veriyor, analiz ve denetimlerden geçmiş ürünlere raflarımızda yer veriyoruz. Herkes için sağlıklı beslenme anlayışımız çerçevesinde organik, vejetaryen, katkısız, glutensiz beslenme alternatiflerine ek olarak vegan ve bitki bazlı beslenme şekilleri ile uyumlu özel markalı ürün çeşitliliğimizi sürekli artırıyoruz. Türkiye’de kendi markası altında vegan ürün satışa sunan ilk nokta olarak, tüketicilerin değişen alışkanlıklarını takipte kalmaya ve sunduğumuz çeşitliliği artırmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

www.metro-tr.com