Meyve Sebze Sektörünün Tek Fuarı Interfresh Eurasia İçin Geri Sayım Başladı !

Meyve Sebze Sektörünün Tek Fuarı Interfresh Eurasia İçin Geri Sayım Başladı !

20-22 EKİM ANFAŞ ANTALYA’DA 42 FARKLI ÜLKEDEN ULUSLARARASI ZİYARETÇİYİ İHRACATÇI İLE BULUŞTURACAK !

Interfresh Eurasia Yaş Sebze, Meyve, Depolama, Ambalaj Lojistik ve Tarım Teknolojileri Fuarı 20-22 EKİM 2022 tarihlerinde kapılarını Antalya Anfaş Expo Center’da ziyaretçilerine açacak.

Bu sene 3.sü düzenlenecek olan Interfresh Eurasia Fuarı, 42 ülkeden yerli ve yabancı toplamda 10.000 nin üzerinde sektörel ziyaretçi ağırlıyacak. Konsepti Yaş Sebze Meyve sektörü ve tüm paydaşları olan, ihracatçıyı ve üreticiyi  bir araya getiren Interfresh Eurasia fuarı 2 yıllık pandemi arasından sonra 3 üncüsünde bu yıl ki hedef pazar olan Hollanda ve Almanya’dan 100 ün üzerinde firmaya ev sahipliği yapacak. Büyük toptancıların yanı sıra bu yılın hedef pazarı olan Hollanda ve Almanya’nın yanı sıra Rusya’dan da market zincirlerine de ev sahipliği yapıyor olacak.

Satın Alma Heyetleri İçin Yoğun Bir Çalışma Yapıldı

Yurt içinden ve yurt dışından gelecek sektör duayeni konuşmacılar, satın alma heyetleri ve ikili İş Görüşmeleri (B2B) için çalışmalarını tamamlayan ANTEXPO, 42 farklı ülkeden 10.000’nin üzerinde yerli ve yabancı ziyaretçiyi Anfaş Antalya’da ağırlayacak. Interfresh Eurasia yerli yabancı özel sektör katılımcıların yanı sıra, Kamu Kurum ve Kuruluşlarını, Akademisyenleri, Sektör Duayenlerini ve ulusal ve uluslararası satın alıcılar ile karar vericileri tek bir çatı altında topluyor olacak.

İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIM IMTERFRESH GLOBAL ZİRVESİNDE !

Bu yıl SOMTAD ve TARSİM destek ve 5 Üniversiteden Akademisyenlerin katılımıyla Interfresh Global Zirvesi İklim Değişikliğini Gündemliyor.

Bu sene üretici çiftçileri de ağırlayacak olan konsepti ile daha geniş bir kitleye hitap edecek olan Interfresh Eurasia, sosyal sorumluluk projesi olan hepimizin geleceğini ilgilendiren iklim değişikliği ve sürdürebilir tarımı da Interfesh Eurasia fuarı ile eş zamanlı düzenlenen Interfresh Global Zirvesi’nde de gündemlenecek. Çok sayıda akademisyen kamu kurum ve kuruluşlarını, özel sektör duayenlerini ağırlayacak.