NUDE’dan Hem Şık Hem Modern Aydınlatmalar

NUDE’dan Hem Şık Hem Modern Aydınlatmalar

‘’Simple is Beautiful’’ (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan Şişecam’ın global tasarım markası NUDE, yaşamın kendisinden esinlenen birbirinden şık aydınlatma koleksiyonlarıyla iç dekorasyon trendlerini belirliyor.

Doğanın gücünden ilham alan, modern tasarımların, yalın şıklığın ve zamansızlığın ön plana çıktığı NUDE aydınlatma koleksiyonları yaşam alanlarında dingin ve aydınlık bir ortam sağlıyor. Şıklığıyla dikkat çeken koleksiyonlar, doğal ile yapayın, yumuşak ile sertin zıtlığını mükemmel bir uyumla sunuyor. Hayranlık uyandıran tasarımlarıyla gün ışığında bile gözden kaçmayan, zarif olduğu kadar kullanışlı NUDE aydınlatmalar bir mekanı olduğundan çok daha görkemli, lüks ve çekici gösteriyor.

Modern iç mekanlarda kusursuz aydınlatma

Sakinleştirici, cesur ve karakteristik NUDE Mira koleksiyonu aydınlatmaya yeni bir soluk getiriyor. Kurşunsuz kristal gövdesi, alanları yumuşak bir tonla aydınlatırken eğimli silüetiyle modern iç mekanlarda kusursuz aydınlatma vadediyor. Asalet ve ihtişamı farklı bir tasarımla harmanlayan Mira koleksiyon mekanlara yalın ve karakteristik bir görünüm katmayı amaçlıyor.

Zarif olduğu kadar kullanışlı

Yalın ve işlevsel formlarıyla dikkat çeken NUDE Mono lambalar, minimal ve modern formu ile öne çıkıyor. Estetik olduğu kadar kullanışlı bir tasarıma sahip olan Mono, güçlü tasarımını oluşturan füme rengi kristal başlığı ve bakır ampul duyuyla kontrast oluşturarak dikkatleri üzerine çekiyor.

tr.nudeglass.com