NUDE’un Resmî Cam Ürün Sponsoru Olduğu “The World’s 50 Best Restaurants 2024’’ Listesi Açıklandı

NUDE’un Resmî Cam Ürün Sponsoru Olduğu “The World’s 50 Best Restaurants 2024’’ Listesi Açıklandı

“Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesiyle modern tasarımlara imza atan, Şişecam’ın global tasarım markası NUDE’un resmî cam ürün sponsorluğunu üstlendiği, Dünyanın En İyi 50 Restoranı ödül töreni ABD’nin Las Vegas şehrinde gerçekleştirildi.

Gastronomi dünyasının en iyilerinin açıklandığı organizasyona kadeh, kokteyl ve su bardakları desteği sağlayan NUDE’un standında ünlü Amerikalı miksolojist Greg Best’in NUDE için özel olarak hazırladığı kokteyller servis edildi.

İşlevselliği ve tasarımı bir araya getirerek cam ev eşyalarında geleneksel sınırların ötesine geçen ve “Simple is Beautiful” (Yalın Güzeldir) felsefesini uluslararası tasarımcıların koleksiyonlarıyla buluşturan NUDE’un sponsorları arasında bulunduğu “The World’s 50 Best Restaurants”, ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen ödül töreni ile açıklandı. NUDE’un resmî cam ürün sponsoru olduğu ve dünyanın en ünlü restoran işletmecileri, şefleri ve bartenderlarının katıldığı ödül töreninde; İspanya’nın Barcelona şehrindeki Şef Oriol Castro, Eduard Xatruch ve Mateu Casañas’ın sahip olduğu ve bu yıl 10. yıl dönümünü kutlayan “Disfrutar” dünyanın en iyi restoranı seçildi.

Gastronomi dünyasının her sene merakla beklediği organizasyonda NUDE, tasarımı ve inceliği işlevsellikle buluşturan; Stem Zero, Pure, Big Top, Savage cam kadeh ve bardak koleksiyonlarını geceye özel olarak hazırlanan standında sergiledi. Ayrıca NUDE’un etkinliklerde kurduğu standında ünlü miksolojist Greg Best’in NUDE için hazırladığı, Savage ve Big Top koleksiyonlarında servis edilen kokteyller katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Kazananlar listesi ve organizasyonla ilgili tüm detaylara https://www.theworlds50best.com/ sitesinden ulaşılabilir.

https://tr.nudeglass.com