Paşabahçe’ye A’Design Awards & Competition’dan Çifte Ödül

Paşabahçe’ye A’Design Awards & Competition’dan Çifte Ödül

Paşabahçe, tasarım alanında kalite ve mükemmeliyetin sembolü olarak bilinen A’Design Awards & Competition 2024’te 2 ödül birden kazandı.

Cam ev eşyasının lider markası Paşabahçe, A’design Awards & Competition 2024’te büyük bir başarıya imza atarak içecek kategorisinin en yeni üyelerinden Joy ve Estrella serisi ile iki prestijli ödüle layık görüldü.

Gravürlü zarif tasarımlarıyla Joy serisi, üstün tasarım nitelikleri sergileyen birinci sınıf tasarımlara verilen Platinum A’Design ödülünü kazanırken, göz alıcı geometrik tasarımı ile Estrella serisi ise tasarımda üstün mükemmellik sergileyen ve dünya standartlarında tasarımlara verilen Silver A’Design kategorisinde ödül aldı.

Kurutulmuş cennet palmiye meyvesinden esinlenerek tasarlanan Joy serisi, doğal ve geometrik çizgilerin uyumlu birleşimiyle öne çıkarken, İspanyolcada ‘yıldız’ anlamına gelen Estrella serisi, sürekli değişen yıldız motiflerinden ilham alınarak tasarlandı. Her iki koleksiyon da en şık şekillerde sunum ve servis yapmak isteyenler için mükemmel bir tercih.

https://www.pasabahcemagazalari.com