Poltrona Frau Dış Mekanlarda Şıklık Yaratmaya Devam Ediyor

Poltrona Frau Dış Mekanlarda Şıklık Yaratmaya Devam Ediyor

“Hem içeride hem dışarıda sınırsız İtalyan stilini yaşayın.”

Poltrona Frau‘nun yeni “Boundless Living Outdoor” Koleksiyonu ister fiziksel ister hayali olsun, sınırları olmayan bir yaşam için tasarlandı.

Evlerde veya kurumsal alanlardaki dış mekanlarda yaşamanın günlük hayatımızın bir parçası olarak önem kazandı artık mobilyaların mevsimlere ve günün çeşitli saatlerindeki ihtiyaçlara uyum sağlaması gerekiyor.

Bu koleksiyon çok farklı mekanlara uyum sağlayacak şekilde ünlü tasarımcılar tarafından tasarlandı, tasarım meraklılarının yazlık evlerinde, ünlü lüks otellerin havuz kenarında ve ihtişamlı yatların güvertelerinde, spa ve sağlıklı yaşam merkezlerinde, dekoratif balkonlarda, teraslarda ve kış bahçeleri gibi daha çok çeşitli mekanlarda yerini almaya başladı…

Poltrona Frau zarif, lüks ve fonksiyonel tasarım detaylarına sahip dış mekân mobilyalarında yaşamın potansiyelini açığa çıkarıyor.

BMS DESIGN CENTER Türkiye’deki tek temsilcisi olduğu Poltrona Frau ile mekanların içi ve dışı arasındaki sınırın giderek bulanıklaştığı ortamlar için ideal şıklıkta, konforda ve kaliteli malzemeler ile İtalyan estetikliği ile çözümler sunuyor.

Poltrona Frau ile İtalyan zevkinin ve mobilyadaki ustalığının özü yapan konfor, kusursuz kalite ve zamansız zarafetini Nispetiye caddesi Seheryıldızı sokak no:5 Etiler’de bulunan BMS DESIGN CENTER’da yakından inceleyebilirsiniz.

www.bms.com.tr