myBidfood ile ev dışı tüketimde maliyetler kontrol altında!

myBidfood ile ev dışı tüketimde maliyetler kontrol altında!

Ev dışı tüketim ve gıda alanında uzmanlaşmış lider şirketlerden biri olan
Bidfood Türkiye, 7/24 her yerden ulaşılabilen myBidfood platformu ile müşterilerinin maliyetlerini ve tedariklerini yönetmelerine yardımcı oluyor.

 Ev dışı tüketim ve gıda alanında dijitalleşmenin öncülerinden Bidfood Türkiye, bir yandan kendi iş yapış biçimlerini değiştirirken diğer yandan hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik yatırımlarını sürdürüyor. Şirket, 2008 yılından bu yana kullandığı ve Bidfood Türkiye’yi sektörde önemli anlamda ayrıştıran myBidfood altyapısını pandemi döneminde geliştirerek müşterilerinin kullanımına sundu.

myBidfood: Bir sipariş platformundan daha fazlası…

Bidfood Türkiye müşterileri, sektördeki en üst ve ileri teknolojiye sahip uygulama olan myBidfood’u bilgisayar veya telefonlarına yükleyerek kullanabiliyor. myBidfood sayesinde istedikleri zaman, istedikleri yerden bütün bilgilere ulaşıp 7/24 ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

Sadece bir sipariş platformundan daha fazlasını sunan myBidfood sayesinde, müşteriler kendi fiyatlarını, canlı stok bilgilerini, ürünlerin bütün içerik/alerjen bilgilerini ve fotoğraflarını tek bir platformdan görebiliyor. Hızlı sipariş butonunu kullanarak yapay zekanın daha önceki alımları analiz ederek oluşturduğu önerilerinden yararlanabiliyorlar. Böylece sadece üç adımda siparişlerini verebiliyorlar. Sipariş listelerini kaydedip, paylaşıp istedikleri zaman siparişlerini buna göre oluşturabiliyorlar. Aynı zamanda ekstre bilgileri, ödeme detayları, kredi limitlerini de canlı olarak takip edebiliyor ve en son hangi ürünü hangi maliyetten ne kadar aldıklarının kontrolünü de gerçekleştirebiliyorlar. Böylece maliyetlerini kontrol ederken kendi içlerinde kurgulayabilecekleri hiyerarşi sistemiyle farklı onay düzenleri de kurabiliyorlar.

myBidfood eksiği görüyor, siparişi hatırlatıyor

myBidfood alt yapısında yapılan bir yenilikle, müşterilerin reçete bilgilerine istinaden hangi üründen ne kadar sipariş etmesi gerektiğini hesaplamadan, doğrudan sistemin müşteriye öneride bulunabileceği bir maliyet yönetim modülü de eklendi. Ayrıca müşterilere, siparişlerinin nerede olduğunu canlı bir şekilde izleme imkanı da sağlandı.

Bidfood Türkiye hakkında
Bidfood Grubu, 5 kıtadaki 35 ülkede 25 bini aşkın çalışanıyla dünya standartlarında hizmet veren, Ev Dışı Tüketim ve Gıda Dağıtımı alanlarında uzmanlaşmış lider şirketlerden biridir. Bidfood, 2013 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 15.000’den fazla otel, restoran, kafe, ulusal zincir ve perakende kanalında müşterilerine ürün, çözüm ve hizmet sunmaktadır. Bidfood; Efe Gıda (İzmir), Bidfood Bursa, Bidfood Anadolu, Bidfood Akdeniz, Bidfood Marmara ve Bidfood Spirits şirketleriyle Türkiye’deki operasyonlarını yürütmektedir.  7’si kendi özgün markası olmak üzere 100’ü aşkın farklı markayı temsil eden Bidfood Türkiye, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel çözümler sunmaktadır. Bidfood’un vizyonu, Türkiye’nin en iyi tedarikçisi olmaktır. Kapsamlı ürün yelpazesi, sürekli geliştirilen lojistik kapasitesi ve müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini artırmaya yönelik dijitalleşme yatırımlarıyla bu iddiasını desteklemektedir.