Porland, Birbirinden Şık ve Modern Tasarımlarını Uluslararası Gastromasa Gastronomi Fuarı’nda Sergiledi

Porland, Birbirinden Şık ve Modern Tasarımlarını Uluslararası Gastromasa Gastronomi Fuarı’nda Sergiledi

Zengin ürün yelpazesi ve sıradışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, 4-5 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Fuarı’na katıldı. Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren ve dünya gastronomi etkinlikleri içerisinde ilk iki sırada yer alan fuarda Porland; Stoneware, Ethos, Alumilite koleksiyonlarına ait yemek takımlarını sergiledi.

20 bini aşkın ürün çeşidiyle dört kıtada 30’dan fazla ülkeyi porselenle buluşturan Porland, bu yıl 8. kez düzenlenen Uluslararası Gastromasa Gastronomi Fuarı’nda sektör profesyonelleri ve iş ortaklarını ağırladı. GastromasaPastry, Gastromasa Hospitality ve Gastromasa Bar konseptleri ile sektöre yön veren dünyaca ünlü gastronomi profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getiren fuarda en yeni tasarımlarını ziyaretçiler ile buluşturan Porland, yoğun bir ilgi gördü.

Dünya gastronomisine katkıda bulunma fırsatını yakaladık”

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, “Uluslararası Gastromasa Gastronomi Fuarı, gastronomi dünyasının önde gelen profesyonellerini, iş ortaklarını ve sektörün en iyilerini bir araya getirerek gastronomi dünyasındaki son gelişmeleri ve trendleri takip etmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Özellikle GastromasaPastry, GastromasaHospitality ve Gastromasa Bar konseptleri bizi en çok heyecanlandıran kısım oldu. Porland olarak, bu kıymetli ve prestijli etkinlikte sektörümüzün öncüsü olarak yer aldığımız için mutluyuz. Zengin ürün yelpazemizi ve benzersiz tasarımlarımızı bu prestijli etkinlikte sergilemekten büyük bir memnuniyet duyduk. Stoneware, Ethos ve Alumilite koleksiyonlarımızı tanıtarak,Türk ve dünya gastronomisine her zaman olduğu gibi katkıda bulunma fırsatını yakaladık. Fuar boyunca standımız büyük ilgi gördü. Bizim için en değerli şey, sektör profesyonelleri ve iş ortaklarımızın ilgisi ve desteğiydi. Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere gelecekteki projelerimiz ve tasarımlarımızla fuarlarda yer alarak sektörde ilham kaynağı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

www.porland.com