Porland, En Yeni Ürünlerini 43. Host Milano Fuarı’nda Sergiledi

Porland, En Yeni Ürünlerini 43. Host Milano Fuarı’nda Sergiledi

Zengin ürün yelpazesi ve sıradışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, 13-17 Ekim tarihlerinde İtalya’da 43’ncüsü düzenlenen Host Milano Fuarı’na katıldı. Gastronomi, ağırlama ve konaklama sektörünün temsilcilerini bir araya getiren fuarda Porland; Stoneware Slope, Stratus, Chopin, Re-Gen, Ethos koleksiyonları ile büyük bir ilgi gördü.

20 bini aşkın ürün çeşidiyle dört kıtada 30’dan fazla ülkeyi porselenle buluşturan Porland, 25. İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen 43. Host Milano Fuarı’ndaki 9. Salon S11-S21 no’lu standında sektör profesyonelleri ve iş ortaklarını ağırladı. Sektörün Avrupa’daki en büyük fuarı olarak kabul edilen Host Milano’da en yeni tasarımlarını sergileyen Porland, yenilikçi tasarımlarından oluşan ürünleri ile yoğun ilgiyle karşılandı.

En yenilikçi koleksiyonlarımızla yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz”

Fuar sürecini değerlendiren Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu,“Dünyanın önde gelen markalarını bir araya getiren Host Milano Fuarı, her yıl olduğu gibi bu yıl da markamızın vizyonunu, değerlerini ve tasarım felsefesini geniş kitlelere sunma fırsatı sundu. Sektör profesyonelleri ile çok kıymetli fikir alışverişleri yapmamıza katkı sağladık. Ayrıca renkli tasarımlarımızla dikkat çeken Stoneware koleksiyonumuz, minimalist ve şık tasarımlarıyla Slope, Stratus ve Chopin koleksiyonlarımız, sürdürülebilirlik ilkesiyle oluşturduğumuz geri dönüştürülmüş Re-Gen ve Ethos koleksiyonlarımız, fuarın ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gördü. Porland olarak, bu prestijli etkinlikte en yeni ve yenilikçi koleksiyonlarımızla yer almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Sektördeki yenilikleri ve trendleri yakından takip ederek, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun ürünler tasarlamaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

www.porland.com