Porland Equip Hotel Fuarı’nda en yeni serilerini tanıttı

Porland Equip Hotel Fuarı’nda en yeni serilerini tanıttı

Porland, etkinlikte yeni koleksiyonları başta olmak üzere geniş ürün portfoyünde yer alan tasarımlarını fuar katılımcılarıyla buluşturdu.

20 bini aşkın ürün çeşidini 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye sunan Porland,konaklama ve yemek hizmetleri sektörleri için önemli bir konumda bulunan uluslararası ticaret fuarı Equip Hotel Fuarına katıldı. 6 – 10 Kasım 2021’de Fransa’da gerçekleşen 55. Uluslararası Hotel Ekipmanları Fuarı’nda  5 gün boyunca yenilikçi tasarımlarını sergiledi.

Yeni ve yenilikçi ürünlerimizi sektör profesyonelleri ile buluşturduk”

Etkinliğin birçok büyük ülkeyi Porland’ın ürün çeşitliliği ile tanıştırmak adına önemli olduğunu kaydeden Porland Yönetim Kurulu Üyesi İmge Pamukçu, “Equip Hotel Fuarı’nda yer alan sektör profesyonelleri; otelcilik ve sözleşme projeleri için en son trendleri, yeni ürünleri ve yenilikleri keşfetmek için meslektaşlarıyla bir araya geldi. Biz de yeni ve yenilikçi ürünlerimizi sektör profesyonelleri ile buluşturduk.  Bu tarz fuarları hem kendimiz hem de tüm katılımcılar için kazanım olarak görüyoruz. Böyle önemli etkinliklerin ürünlerimizi dünyada çok daha fazla kullanıcıyla tanıştırmak için oldukça etkili olduğuna inanıyoruz” dedi.

Stoneware ve Re-Gen koleksiyonu fuarda yoğun ilgi gördü

Porland, fuardaki standında Anillo, Chopin, Christina+Christina Seasons, Illusion, Pure+Pure Seasons, Square, Dove, Perspective, Legacy, Soley, Seasons, Ethos,Lebon,Collet,Maria gibi eşsiz tasarımlarını tanıttı. Yeni sezonda kullanıcılarla buluşturduğu tasarımlarından; güçlü, sert ve gözeneksiz yapısıyla kurşun kadmiyum gibi ağır metalleri içermeyen Stoneware ve dünyada bir ilke imza atılarak porselen kırıklarının geri dönüştürülmesiyle üretilen Re-Gen serileri katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

www.porland.com