Porland, Sevgililer Günü’nde Sofraları Aşkla Taçlandırıyor

Porland, Sevgililer Günü’nde Sofraları Aşkla Taçlandırıyor

Porland şık, zarif ve modern olduğu kadar eğlenceli tasarımlardan oluşan özel koleksiyonlarıyla Sevgililer Günü’nde sofraları aşkla taçlandırıyor. Aşkı özenle yansıttığı Date ve Vibes koleksiyonlarıyla Porland, sevdiklerinize verdiğiniz değeri en güzel ifade edebileceğiniz alternatifleri sunuyor.

Sofra modasında trendleri belirleyen Porland, Date ve Vibes koleksiyonları ile Sevgililer Günü’nde en romantik anlarınıza aşkın imzasını atıyor. Porland zarif, zamansız ve modern çizgilerle tasarladığı Date koleksiyonuyla saf aşkı ve aşkın ışıltısını sofralarınıza taşırken, zevkli dekorasyonunuzu kırmızı runnerlar, proeta çiçeği ve tomurcuklarla tamamlayacağınız alternatifler sunuyor. Date koleksiyonu, şık gold detayları ve “Love” baskılarıyla Sevgililer Günü’ne özel akşam yemeğinize, aşkın büyüsüyle eşlik ediyor.

Birlikte atan kalpler için Vibes

Porland’ın 2’li fincan, kupa, kase ve tabaklardan oluşan Vibes koleksiyonu ise; porselenin şıklığını aşkın sıcaklığı ve samimiyetiyle buluştururken, kalpleri birbiri için atan çiftlere özel tasarlanan kalp desenli 2’li cam bardaklar da aşkın eğlenceli tarafını yansıtıyor. 

Kalp şeklindeki kek kalıplarıyla sevdiğinizin kalbini bir kez daha fethetmenize de fırsat sunan Porland’da porselenlerden tekstil ürünlerine, şık kahve fincanlarından çerçeve, saat, vazo gibi dekoratif ürünlere kadar çeşitli alternatiflerle sevginizi anlatmanın en güzel yolunu bulacaksınız. Porland’ın Sevgililer Günü’ne özel ürünlerini daha yakından görebilmek için Porland mağazalarını ve www.porland.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.