Sağlıklı ve Hızlı Bir Öğün için Dardanel “Aç Ye”

Sağlıklı ve Hızlı Bir Öğün için Dardanel “Aç Ye”

Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Dardanel, kalitesi ve güvencesini farklı ürün kategorilerinde tüketicinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Gün içinde yemek yapacak vakti olmayanlar, hızlı ve pratik bir lezzet arayanlar için besleyici tonlu “Aç Ye” lezzetleri harika birer seçenek oluyor. Dardanel “Aç Ye”, kolay açılabilir kapağı ve çatalı içinde olma özelliği ile evde, ofiste, sporda, seyahatte kısacası her yerde pratik bir şekilde yenebiliyor.

Sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin favorisi olan Dardanel, “Aç Ye” ile yoğun hayat temposuna sahip yemek yapmaya vakti olmayanların besleyici kurtarıcısı oluyor. Doğal bir protein kaynağı olmasının yanı sıra zengin Omega 3 içeriğiyle “Aç Ye”, evde, ofiste, sporda, seyahatte kısacası her yerde hem leziz hem de doyurucu alternatif bir öğün sunuyor.

Her zaman kaliteli, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunan Dardanel, “Aç Ye”nin çatalı içinde olma özelliği ve kolay açılabilir pratik kapağı sayesinde istenilen her an ve her yerde doyurucu bir öğüne erişilebilmesine olanak sağlıyor. Koruyucu ve katkı içermeyen Dardanel “Aç Ye” ister tek başına ister salata ile yenebiliyor.

Okyanusların tertemiz sularından gelen ton balıklarının kullanıldığı besleyici içeriği sahip Dardanel “Aç Ye”nin, mısırlı, fasulyeli, 4 tahıllı, kuskuslu, pilavlı, makarnalı ve kinoalı 7 çeşidi bulunuyor.

www.dardanel.com.tr