Sektöründe Dünyanın En Büyük İkinci Uluslararası Fuarı

Sektöründe Dünyanın En Büyük İkinci Uluslararası Fuarı

Unlu mamuller, pasta, çikolata, şekerleme, dondurma üretimi ve teknolojilerine dönük her şeyin tek bir çatı altında toplandığı 14. Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı IBAKTECH, 24-27 Nisan tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

2024 itibarıyla 6 salonda (2-4-5-6-7- 8) düzenlenecek olan fuar, 30.000 m² net alanıyla önceki yıllardan daha da büyük ve kapsamlı bir buluşmaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sektörün öncü firmalarının yer aldığı IBAKTECH bir kez daha unlu mamul endüstrisi, çikolata-dondurma-tatlı üreticileri ve Horeca sektörü profesyonellerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik tüm ürün ve teknolojileri kolayca buldukları ve yeni yatırım süreçlerini detaylıca şekillendirdikleri adres olacak.

Katılımcı ve ziyaretçilerinin yüksek memnuniyetini sürdürmek için çalışmalarına titizlikle devam ettiklerini belirten Messe Stuttgart Ares Fuarcılık Genel Müdürü Ufuk Altıntop, “IBAKTECH, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu Bölgeleri başta olmak üzere 115 ülkeden 80.000’in üzerinde profesyonel ziyaretçisiyle hem katılımcılarına yeni pazarlara ulaşmaları için önemli imkanlar sunuyor hem de uluslararası bir ticari platform olarak sektör profesyonellerinin yatırım kararlarındaki önemini ortaya koyuyor. Bu başarı, IBAKTECH’in alanında dünyanın ikinci büyük fuarı olma konumunu pekiştiriyor” diyor.

www.ibaktech.com