Sirha Lyon, 19-23 Ocak 2023 tarihleri arasında Fransa Eurexpo Lyon’da

Sirha Lyon, 19-23 Ocak 2023 tarihleri arasında Fransa Eurexpo Lyon’da

Gastronomi sektörünün en büyük buluşmalarından biri olarak nitelendirilen ve ve 40.yılını kutlamaya hazırlanan Sirha Lyon, 19-23 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında Eurexpo Lyon’da düzenlenecek. Bu yıl Sirha Lyon’da aynı zamanda dünyanın en prestijli şef yarışması Bocuse d’Or’un ve Dünya Pastacılık Kupası Coupe du Monde de la Pâtisserienin de dünya finalleri gerçekleşecek.

Bu yıl 40.yılını kutlayacak Sirha Lyon, 19-23 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında Fransa Eurexpo Lyon’da gerçekleşecek. Sirha Lyon, HORECA sektörünün dünyadaki en önemli buluşması olup, Fransa’nın Lyon şehrinde her iki yılda bir düzenleniyor.

Etkinlik endüstrisinde büyük pazarlarda 40 yıldan fazla deneyime sahip GL events Exhibitions tarafından düzenlenen Sirha Lyon, her yıl dünyanın dört bir yanından yüzlerce HORECA sektörünün önemli oyuncularını, profesyonellerle bir araya getiriyor.  Sirha Lyon, 19-23 Ocak 2023 tarihleri arasında yeniliklerle dolu programı ile 40. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Sirha Lyon, 2021 yılında 140 bin m2’lik alanda 4 bin marka katılımıyla gerçekleşmişti.

Gastronominin başkenti ve Avrupa’nın merkezi Fransa Lyon’da gerçekleşecek, hem sektörün hem de uluslararası alanda hareketliliğinin canlı bir kanıtı olan Sirha Lyon, HORECA sektörünün ve katılımcı markaların sektörde uluslararası iş fırsatları yaratmak için bir araya gelebilecekleri bir yer olarak öne çıkıyor.

Türk firmaları da Sirha Lyon’da yerini aldı

Gastronomi sektörüne yaratıcı ve yenilikçi bir bakış açısı getiren Sirha Lyon, geleceğin trendlerinin ve lezzetlerinin belirlenmesinde büyük bir rol oynarken, ziyaretçilerine de yeni konseptler keşfetme ve yeni ürün veya ekipman inovasyonları deneyimleme şansı sunuyor. En prestijli uluslararası HORECA fuarı olma özelliğini taşıyan Sirha Lyon’a Bonna, Paşabahçe, Sandalyeci, Öztiryakiler ve Unifo Gıda gibi öncü Türk markaları da katılım sağlayacak. Sirha Lyon’da bu yıl dünyanın önde gelen 3 uluslararası gastronomi yarışması olan International Catering Cup, Dünya Pastacılık Kupası “Coupe du Monde de la Pâtisserie” ve Bocuse d’Or dünya finalleri de yapılacak. Toplamda 56 ülkeden 108 şef 5 gün boyunca Sirha Lyon sahnesinde dereceye girmek için yarışacak. Dünya Pastacılık Kupası “Coupe du Monde de la Pâtisserie” dünya finali 20-21 Ocak 2023’te, dünyanın en prestijli şef yarışması olarak öne çıkan ve tüm dünyada büyük yankı uyandıran Bocuse d’Or’un dünya finali de 22-23 Ocak 2023’te, Sirha Lyon içerisinde gerçekleşecek.

www.sirha-lyon.com