THERMOMIX TM6’DA HAFİF ARA ÖĞÜNLER HAZIRLAMAK ÇOK PRATİK!

THERMOMIX TM6’DA HAFİF ARA ÖĞÜNLER HAZIRLAMAK ÇOK PRATİK!

Harikalar yaratmak için tek mutfak aletinde 20’den fazla cihazın yaptığı işi aynı anda yapan Thermomix TM6, hızı ve pratikliğiyle yaz aylarında hafif ara öğünleri keyifle yapmanız için sofralarınızı taçlandırıyor! Mükemmel ara öğünler hazırlamak isteyenlere taptaze sebzelerle hafif lezzetler yaratıyor.

Zamanın değerini bilen Thermomix TM6, 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunuyor, hepsinin yaptığı işi aynı anda yapıyor. Dijital mutfak aleti Thermomix® TM6’nın hızlı ve pratik yapısıyla, ıspanak ve peynir dolgulu köfteden şiş köfte ve kişnişli yoğurt sosuna kadar istediğiniz sağlıklı ve hafif ara öğün lezzetleri keşfedebilirsiniz.

Mutfaktaki büyük yardımcı ve akıllı teknoloji uzmanı Thermomix TM6 ile yemelere doyamayacağınız hafif ara öğünler ile yaz aylarının keyfini yaşayacaksınız.

Hafif ara öğünler daha hızlı ve pratik 

Uzman şefler tarafından onaylanan Cookidoo’daki 80 binden fazla tarif içerisinde yer alan ıspanak ve peynir dolgulu köfte ile şiş köfte ve kişnişli yoğurt sosu gibi birbirinden lezzetli ve sağlıklı ara öğün tariflere ulaşılabiliyor. Bu leziz, hafif ve sağlıklı ara öğünlerdeki vitamin ve mineral değerlerini kaybetmeden en fazla 30 – 60 dakika arasında pişerek sofrayı şenlendiriyor.

Mutfak aletlerinde dijital teknolojinin gözdesi TM6, tek bir karıştırma kabı, geniş dokunmatik ekranı, rehberli pişirme fonksiyonu gibi inovatif özellikleri ve eşsiz donanımıyla sofraları farklı lezzetlerle buluşturuyor.

www.thermomix.com.tr

cookidoo.com.tr