Yeni sezonun erken hasat zeytinyağları NizOlive ile sofralarda yerini almaya başladı

Yeni sezonun erken hasat zeytinyağları NizOlive ile sofralarda yerini almaya başladı

Memecik türü zeytinle butik ve yüksek üretim teknolojisi eşliğinde zeytinyağı elde eden NizOlive’in erken hasat ilk ürünleri tüketiciyle buluşmaya başladı. Sınırlı miktarda üretilen yeni sezonun ilk “Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı”, yüksek polifenol seviyesi ve 0,2-0,3 dizem derecesiyle dil üzerinde yoğun hissedilen bir acılık ve genizde hafif yanma hissi bırakırken sofraları eşsiz lezzetiyle taçlandırıyor.

Sadece el ve tarak ile topladığı zeytinlerle 2022 yılının erken hasadını başlatan NizOlive, hijyenden ödün vermeden yüksek teknolojiyle ürettiği Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı’nı tüketicisinin beğenisine sundu. Erken hasat dönemine özel olarak sınırlı miktardaüretilen ve eşsiz lezzetini sayısız şifasıyla buluşturan ürün, yüksek polifenol seviyesinin yanı sıra kendine özgü meyvemsi aromasını her damlasında lezzetlerle bütünleştiriyor.

Erken hasattan gelen tazelik sofralara lezzet taşıyor

NizOlive Memecik Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı, sabah kahvaltılarında doğrudan ya da ağız tadına göre çeşitli baharatlar karıştırılarak, kızarmış ekmek üstünde tüketilebiliyor. Bunun yanı sıra her öğündeyoğurt, salata, meze, haşlanmış sebze ve ızgara balıkların üzerine de dökülerek çiğ tüketilebilen zeytinyağı, kalp ve sindirim sistemi başta olmak üzere sağlık için gerekli olan E vitamini, bio fenoller ve antioksidana özelliklerinin yanı sıra, özel üretim cam şişesinde tüketicisine sunuluyor.

www.nizolive.com