Yenilikçi Sıkma Teknolojileri

Yenilikçi Sıkma Teknolojileri

Zummo, yenilikçi sıkma teknolojileriyle tazeliği ve lezzeti garanti ediyor. Maksimum verim, hijyen ile lezzet prensibiyle çalışan Zummo, 2019 yılından beri Türkiye’de ana distribütörü Senit Global, Özel Aydın’ın 25 yılı aşkın sektör tecrübesi ile meyve suyu üretiminde devrim yaratan bir teknolojiyi sunuyor: Zummo EVS.

Bu patentli sistem, meyvelerin en saf özünü her damlada hissederek eşsiz bir lezzet ve verim deneyimi sunuyor. Meyveyi dikey olarak keserek sıkma işlemi, kabuğundan gelen acı tatları engelliyor ve saf meyve lezzetini ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda %15 oranda daha fazla meyve suyu elde edilerek karlılık artırılıyor. Zahmetsiz ve hijyenik sıkma işlemi ile zamandan ve emekten de tasarruf sağlanıyor. Bu sıkma sitemi sayesinde aynı zamanda maksimum sağlık da güvence altına alınıyor, görünmeyen pestisitler meyve suyuna karışmıyor.

Modern tasarımlı ve kullanıcı dostu modeller her ihtiyaca uygun çözümler sunarken, uzman tavsiyeleri ve kusursuz satış sonrası hizmetleri ile de Senit Global, işletmelerin her zaman yanında oluyor. Ayrıca yeni tam otomatik ananas dilimleme otomatı ve katı meyve sıkacağı ile fark yaratan Zummo, narenciye sıkacakları ile perakende, otel, restoran, bar ve kafeler için ideal çözümler sunuyor.

www.zummoturkiye.com