Yerli Market Haftası’nda yerini aldı

Yerli Market Haftası’nda yerini aldı

Kurulduğu günden bu yana, 54 yıldır birçok yeniliğe imza atarak meyve suyu pazarının gelişimine önemli katkılarda bulunan sektörün öncü markası Aroma Meyve Suları, 25-26 Mayıs günlerinde WOW Convention Center’da gerçekleştirilecek olan Yerli Market Haftası’nda yerini alıyor.

İstanbul PERDER üyesi yerel market zincirlerinin tedarikçi firmalarla bir araya geldiği Yerli Market Haftası (YMH) fuar ve etkinlikleri için geri sayım başladı. YMH, pandemi dolayısıyla 2019 yılından bu yana verdiği molanın ardından, 25-26 Mayıs günlerinde WOW Convention Center’da  üretici ve perakendecileri bir araya getirecek

Aroma; son 2 yılda yaptığı yatırımlarla doğal kaynak suyunu çevreye duyarlı, yenilenebilir kaynaklardan üretilen ve geri dönüştürülebilen karton ambalajında sunarak iklim, doğa ve insanlar için hareket gerçekleştirdi. Küresel su zirvesinde de finalist olan bu projesiyle de Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Bunun yanında sağlık ve form segmentinde tüketici beklentilerine cevap veren fonksiyonel içecekler kategorisinde sunduğu ve doğal kaynak suyu ile ürettiği Vitaminli içeceklerinin lansmanını gerçekleştirdi. 5 farklı çeşitte, vitaminlerle ve doğal meyve aromaları ile zenginleştirilmiş, koruyucu içermeyen, sağlığa katkı sağlayan içimi keyifli fonksiyonel ürünlerini daha fazla noktada tüketicilerle buluşturmak üzere tanıtımını gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Yerli Market Haftası etkinliğinde, profesyonel ziyaretçilerle buluşma noktası olduğunu belirten Aroma Satış, Pazarlama ve İş Geliştirme Genel Müdür Yrd. Ekrem Dolun, gerçekleştirdikleri katılımlarıyla sektördeki yeni açılımları takip etme, müşteri taleplerini gözlemleme ve yeni ürünlerinin pazarda tanıtımını yapma hedeflerini gerçekleştirmek istediklerini belirttiler.

www.aroma.com.tr