Zamansız tasarımların sahibi Korkmaz ile sofralar yenileniyor Mezopotamya’dan sofranıza bahar esintisi…

Zamansız tasarımların sahibi Korkmaz ile sofralar yenileniyor Mezopotamya’dan sofranıza bahar esintisi…

Dünyanın önde gelen Türk markaları arasında yer alan Korkmaz, Mezopotamya’dan günümüze kadar gelen kendine özgü elegan stili ile bahar sofralarınıza şıklık katmaya hazırlanıyor. Yenilikçi ürünler ile değişen günün ihtiyaçlarına cevap veren Korkmaz, Mezopotamya’nın en nadide motif ve desenlerini, modern çağın teknolojisiyle birleştirerek Aşiyan Koleksiyonunu ile evlere gold ve siyahın ışıltısını taşıyor.

Bahar aylarında açan hava, çiçeklerle bezenen ağaçların kokusu ve kuş sesleriyle birlikte adeta yaşam enerjimiz yükseliyor ve biz de enerji doluyoruz. 50 yıllık tecrübesi ve ödün verilmeyen kalite anlayışı ile fark yaratan Korkmaz, Baharın enerjisini sofra stilinize yansıtıyor.  Korkmaz Türkiye’nin önemli değerlerini özel koleksiyonlarına taşımaya devam ederek, modern tasarımını Mezopotamya’nın en nadide motif ve desenleriyle birleştiriyor. Korkmaz imzasıyla hazırlanan Aşiyan Koleksiyonu ile mutfaklarda ve sofralarda keyifli anlar yaşatıyor.

Dokusu ve renkleriyle modern zamanın ruhunu yakalıyor

Korkmaz’ın üzerinde titizlikle çalıştığı bu özel 91 parçalık koleksiyonda; supladan, servis tabağına, kayık tabaktan, sosluk ve biberlik ve kürdanlık seti yer alıyor. Goldun ihtişamı ve göz kamaştıran siyah renginin zarafeti sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli yemek saatlerini daha da unutulmaz kılıyor. Koleksiyon, her ne kadar nostaljik bir çağrışım uyandırsa da dokusu ve renkleriyle modern zamanın ruhunu da yakalıyor. Aşiyan Koleksiyonu hem kendiniz hem de misafirleriniz için hazırladığınız masalarda estetik cazibesiyle anılarınızı daha da güzelleştiriyor.

www.korkmaz.com.tr