Accolink Global Tedarik Markası Olma Hedefine Doğru İlerliyor

Accolink Global Tedarik Markası Olma Hedefine Doğru İlerliyor

2012 yılında kurulan ve geçtiğimiz günlerde 10. Yılını dolduran Accolink, alanında yetenekli genç profesyonellerden oluşan kadrosu ile Horeca sektöründe adından söz ettirmeye devam ediyor.

Türkiye’deki ve yurtdışındaki prestijli otel ve restoranlara Premium markalı masa üstü ürün grubu, büfe ekipmanları, oda içi ekipmanlar, otel tekstili ve özel üretim projeler konusunda hizmet veren Accolink, “Where Dreams are Made”, “Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Yer” mottosu ile müşterisi için yapılabilir ürünlerin sınırlarını ortadan kaldırmaya devam ediyor.

Firmanın ürün tedarik sürecine yaklaşımı tamamen süreç odaklı gerçekleşiyor. Müşteri çoklu kategoride “know-how” gerektiren bir ürün talep ettiği durumda önce müşterinin ürününü hayata geçirmek için gereken yol haritası belirleniyor, çalışılacak malzeme ve üreticiler seçiliyor. Bu aşamada firma fikirleri ve 3 boyutlu modelleme imkanları ile müşterinin teslim alacağı ürünü daha iyi hayal edebilmesine yardımcı oluyor. Sonrasında numune süreci başlıyor ve numune onaylandığı takdirde tekliflendirme ve akabinde üretim aşamasına geçiliyor.  Accolink özellikle açık büfe alanında konsept belirleyen ve fark yaratan tasarım çözümleri ile öne çıkıyor.

Ürün geliştirme imkanlarına ek olarak firma yoğun olarak hem kendi distribütörlüğü yürütmekte olduğu yerli markalarda ID Fine, Hisar, ithal markalarda Jars Ceramistes, RCR, Rona, Le Coq Porcelain, La Tavola, F2D, CHIC ve Zwilling gibi markaların tedarikini gerçekleştiriyor. Ayrıca müşterilerin ihtiyaç duyduğu diğer ürünlerin de ithalatını gerçekleştiriyor.

Ürün tasarım süreci ve tedarik süreci tamamlandığında müşteri kendi taleplerini karşılayan ve özgünlüğün önem arz ettiği üst düzey ağırlama sektöründe kendine özel bir sunum ile markasına değer katıyor. Accolink’ten özel ürün hizmeti alan otel markalarının başında Raffles, Accor, Four Seasons, Kempinski ve Mandarin Oriental gibi global gruplar geliyor. Bu gruplar ile yurtdışında 20’yi aşkın ülkede yapılan işler firmanın 2022 cirosunda %60’ın üzerinde bir dilime sahip ve firma gelecek planlarını bu global markaların yeni yapacakları projelerde A’dan Z’ye ürün tedariki için çalışmak isteyecekleri tercih edilen bir iş ortağı olarak konumlandırmak yönünde çalışmalarına hızla devam ediyor.

www.accolink.com