Artık Şeflerin de Vazgeçilmezi

Artık Şeflerin de Vazgeçilmezi

Lider turşu ve sebze ürünleri üreticisi Euro Gıda’nın 30 yıllık markası Melis, ev dışı tüketim sektörüne özel Melis Profesyonel adı altında yeni bir ürün portföyü sunuyor. Üretimdeki gücünü ve sebze ürünlerindeki uzmanlığını, dünya tatlarına uygun tarifleri ile buluşturarak oluşturduğu portföyü ile şeflerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor.

Ege Bölgesinin verimli tarlalarından tam sezonunda olgunluğa ulaştığı sebzelerden üretilen, arkasında uzun bir ar-ge süreci ve üretim deneyimi olan Melis Profesyonel serisi, seçkin ev dışı tüketim bayilerinde ve satış noktalarında yerini alıyor.

Şeflere ve ustalara kolaylık sağlayan Melis Profesyonel ürünleri, ev dışı tüketim sektöründe kalitesi ve çeşitleriyle ayrışıyor. Alıştığımız Melis Profesyonel lezzeti ve kalitesini büyük boy ambalajlarda satışa sunarken, aynı zamanda bu kanala özel önceden kesilmiş salatalık ürünleri, dünya tarifleri ile hazırlanmış soslar ve kullanıma hazır soğan ürünleri ile farkını ortaya koyuyor.

Melis’in en çok beğenilen közlenmiş patlıcan ve közlenmiş kapya biberi de büyük boy ambalajı ile meze olarak servis etmek veya salatalarda zahmetsizce harikalar yaratmak için şeflerin hizmetinde.

www.eurogida.com.tr