Asya Mutfağına Ulaşmak Artık Daha Kolay!

Asya Mutfağına Ulaşmak Artık Daha Kolay!

2015 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk Asya mutfağı üzerine açılmış e-ticaret platformu olan Asya Gurme, müşterilerine ve Horeca sektörüne yönelik çalışmaları devam ediyor.

Özellikle Çin, Japon, Kore ve Tayland mutfaklarına ait ürünlerin satışını yapan Asya Gurme, çok çeşitli yemek tarifleriyle Asya mutfağı üzerine menü geliştirmek isteyen işletmelere de ilham kaynağı oluyor. Gochujang Acı Biber Ezmesi, Pirinç Keki, Tom Yum Ezmesi, Hindistan Cevizi Sütü,  Miso, Dashi, Doenjang,  Noodle, Surimi, Yapışkan Pirinç Unu, Ezmeler, Hot Pot, Wakame Yosunu ve SushiNori gibi Japonya, Çin, Kore, Tayland mutfağına ait birçok ürün Horeca işletmeleri ile buluşuyor.

Asya Gurme ayrıca hafta içi sipariş edeceğiniz dondurulmuş, buzdolabı ve kuru gıda ürünlerini, aynı gün içerisinde kurye veya kargo vasıtasıyla müşterileriyle buluşturuyor. Bunun dışında İstanbul’un Şişli, Beşiktaş, Kağıthane ve Beyoğlu ilçelerinde bulunan restoran ve işletmelere, hiçbir ek ücret talep etmeden yine aynı gün içerisinde ürünlerini teslim ediyor.

Asya Gurme’nin e-ticaret platformu içerisinde bulunan yemek tarifi videoları, ziyaretçilerine yeni deneyimler kazanma fırsatı veriyor. Japon Mutfağı üzerine Itsumi restoranının şefi Taketo Kitami’nin ve diğer mutfaklarla ilgili de Touch Of Chef ile oluşturulmuş yemek tarifi videoları, ziyaretçilerini bekliyor.

www.asyagurme.com