Baharat Toptan Siparişinde Kolaylığın Adresi

Baharat Toptan Siparişinde Kolaylığın Adresi

Baharat Toptan Siparişinde Kolaylığın Adresi

Tarihi 1886 yılına uzanan ve başta baharat, bitkisel çay ve yağlar, soslar,kuruyemiş ve kuru meyve olmak üzere geniş bir ürün gamını müşterileri ile buluşturan Hayfene, online satış sitesi www.hayfene.com ile “baharat”denilince ilk aklına gelen adres haline gelmiş durumda. Geniş ürün gamının yanında, bu e-ticaret sitesinin kurumsal kullanıcılara sunduğu pek çok avantaj da bulunuyor. Bu site üzerinden toptan fiyatla alışveriş yapılabiliyor. Yeni ürünler ve güncel fiyatlar takip edilebiliyor.

Dahası, toptan alım yapacak firmalar, toptan.hayfene.com üzerinden siparişlerini kendileri oluşturarak yanlışsipariş yazılmasını önleyebiliyorlar. Plasiyere ulaşmak zorunda kalmadan, gece gündüz, hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin sipariş verebiliyor, ne kadar ödeyeceklerini şeffaf ve hatasız şekilde görebiliyorlar. Sipariş durumunu kolayca takip edilebiliyor ve ürünleri süratle teslim alıyorlar.

Hayfene, küçük büyük, bireysel veya kurumsal, yerel veya global her ölçekten müşterisine sunduğu ürünleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla, 5 kuşaktır sürdürdüğü ticari faaliyetlerine başarıyla devam ediyor. Üretim ve tedarik yanında, satış ve dağıtım noktasında da en güncel teknolojileri entegre ederek, mirasını gelenekten geleceğe taşıyor.