Banvit “İftarlık” Ramazan Sofralarındaki Yerini Almaya Hazır…

Banvit “İftarlık” Ramazan Sofralarındaki Yerini Almaya Hazır…

Türkiye’de beyaz et kategorisinin en çok tercih edilen markası Banvit’in Ramazan’a özel yeni ürünü fırınlık iri piliç “İftarlık”, bereketi bol sofralarda yerini almaya hazır…

Banvit, Ramazan ayında özenle hazırlanacak iftar sofralarına özel olarak ürettiği yeni ürününü tüketicilerinin beğenisine sundu. Normal bütün piliçlerden daha yüksek gramaja sahip olan fırınlık iri piliç “İftarlık”, pişirme torbası hediyesi ile raflardaki yerini aldı. 

Banvit “İftarlık”, Ramazan ayında yeterli ve dengeli beslenmek isteyenler, protein tüketerek uzun süren tokluk hedefleyenler ve sofralarından hafif kalkmayı tercih edenlerin menülerine girmeye aday. Ayrıca Banvit “İftarlık”, sevdikleri için özel iftar sofraları hazırlamayı ya da misafirlerini ağırlamayı planlayıp da, ne yapacağını düşünenlerin de adeta kurtarıcısı.

Bereketli Ramazan sofralarınızda ana yemekleriniz için tercih edebileceğiniz Banvit’in bütün ve parça piliç ürünlerinin yanı sıra Banvit’in şarküteri ve hazır ürün grubundaki diğer ürünleri de hazırlama kolaylıkları ile özellikle sahur sofralarında yardımınıza koşuyor. Sucuk, salam, sosis ve gurme lezzet jumbo sosis seçenekleri ile döner, köfte, kebap, schnitzel ve nuget gibi ürünler hem sahur hem de iftar sofralarınızda yer verebileceğiniz diğer pratik Banvit lezzetleri arasında.

www.banvit.com