Banvit’ten Yepyeni Gurme Sosisler

Banvit’ten Yepyeni Gurme Sosisler

Banvit, sofralarında gurme lezzetler arayanlar için beyaz ete bu kadar değer veriyor, Banvit Gurme Sosis lezzeti ve kalitesini tüketicileriyle buluşturuyor…

Beyaz et sektörünün önde gelen firmalarından Banvit BRF, yeni inovatif ürünlerini tüketicilerine sunmaya devam ediyor. Son iki yılda 23 yeni ürünü tüketicilerinin beğenisine sunan şirket, Ar-Ge çalışmalarını ve yeni ürünlerini yaptığı tüketici ve pazar araştırmaları doğrultusunda şekillendiriyor.

Son olarak Banvit BRF’nin tüketicileriyle buluşturduğu Banvit Acılı – Barbekü Çeşnili Gurme Sosis ve Kurutulmuş Domatesli – Mozzarella Peynirli Gurme Sosis, gurme şarküteri ürünleri dünyasına farklı bir soluk ve yorum getirmeye aday. Alışılagelmiş sosislerden daha kalın olan ve bol etli bir yapıya sahip yeni gurme sosisler, özenle seçilmiş baharatlar ve peynirle harmanlanarak, gurme lezzet arayanlar için özel olarak üretiyor.

“Banvit Gurme Sosisle Her Sofrada Lezzet Tamam” konseptiyle tüketicilere sunulan, ağaç lifleri ile tütsülenmiş Banvit Acılı – Barbekü Çeşnili Gurme Sosis, sevilen acılı barbekü çeşnisi ile acı severlerin tercih ettiği gurme sosis lezzeti olmaya aday. Yine ağaç lifleri ile tütsülenmiş Kurutulmuş Domatesli – Mozzarella Peynirli Gurme Sosis ise genellikle domates ile servis edilen mozzarella peynirini, sosis lezzeti ile bir araya getiriyor.

Banvit gurme sosis çeşitlerini kahvaltıdan mangala, ister tavada veya şişte, ister evde, ister dışarıda aileniz ve sevdiklerinizle birlikte paylaşabilir, atıştırmalık olarak da tüketebilirsiniz.

www.banvit.com