Benzersiz Brunch Deneyimi Mandarin Oriental Brunch Yeniden Başlıyor

Benzersiz Brunch Deneyimi Mandarin Oriental Brunch Yeniden Başlıyor

Bir Pazar geleneği olan Mandarin Oriental Brunch, zengin menüsü, eşsiz lezzetleri ve seçkin dokunuşları ile yeni sezonda da konuklarını benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

İstanbul Boğazı’nın kıyısında yer alan Asya ve Avrupa kıtalarının buluştuğu eşsiz manzarasıyla Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, birbirinden benzersiz lezzetlerin sunulduğu keyifli bir brunch deneyimi için her Pazar günü Mandarin Oriental Brunch’ta misafirlerini ağırlamaya yaz dönemi sonrası tekrar başlıyor. Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Boğaz’ın mavi suları ile bütünleşen yemyeşil terasının etkileyici atmosferinde konuklarını özenle tasarlanmış dokunuşların damgasını vurduğu benzersiz bir gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. 

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un menüsünden enfes lezzetler, Novikov Istanbul‘un dünyaca bilinen Sushi ve deniz ürünleri seçkisi, The Mandarin Cake Shop‘un ev yapımı tatlıları ve İtalyan mutfağının sevilen lezzetleriyle donatılan efsanevi Mandarin Oriental Brunch konuklarına keyifli bir Pazar günü yaşatıyor. Deniz ürünlerinden tatlı istasyonlarına, leziz zeytinyağlılardan mezelere dünya mutfağının birbirinden eşsiz lezzetleri bir arada sunuluyor. Mandarin Oriental Brunch’ta Somon Wellington, Risotto, Sushi, Creme Brulee gibi lezzetlerin yanı sıra geleneksel Türk mutfağından döner, meze ve tatlı çeşitleri de öne çıkıyor.  

Mandarin Oriental Brunch her Pazar 12.00-15.00 saatleri arasında Novikov’da konuklarını ağırlayacak. Misafirlerine keyifli dakikalar vadeden Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul, Çocuk Kulübü’nde 4-12 yaş arası genç misafirleri için profesyonel eğitmenler ile yaratıcı ve eğlenceli aktiviteler, arzu eden misafirler için bebek bakıcılığı hizmeti de sunuluyor.Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un şık ve seçkin ambiyansında ve İstanbul Boğazı’nın nefes kesen panoramik manzarası eşliğinde Mandarin Oriental Brunch’ın benzersiz lezzetleri deneyimlemek için siz de yerinizi ayırın.

www.mandarinoriental.com