Dardanel’in Pratik ve Sağlıklı Ürün Ailesi

Dardanel’in Pratik ve Sağlıklı Ürün Ailesi

Dardanel’in pratik bir alternatif olarak sunduğu poşet ürünleri, enfes lezzeti ve kolay taşınabilir paketleriyle balık severlerin favorisi. Ton & Somon Poşet ailesi, yenilikçi ambalajı sayesinde paket açıldıktan sonra yağını ya da suyunu süzdürmeye gerek kalmadan tüketime hazır hale geliyor. Zeytinyağlı, ayçiçek yağlı ve suda ton balığı ile sızma zeytinyağlı somon çeşitleri enfes tadıyla her an her yerde lezzetli ve sağlıklı bir öğün oluyor.

Farklı tüketim ihtiyaçlarına, damak tatlarına ve pratik kullanıma uygun geliştirdiği inovatif ürünleri ile Türkiye’ye balığı sevdiren Dardanel, “Kolay aç, sağlıklı ye, keyfini çıkart” diyerek tüketicilerini Dardanel Ton & Somon Poşet ailesi ile buluşturuyor. 

Kolay açılabilir ve keyifle tüketilebilir lezzetleriyle Ton & Somon Poşet ailesi dört çeşitten oluşuyor. Dardanel’in zeytinyağlı, ayçiçek yağlı ve suda ton balığı ile sızma zeytinyağlı somon olmak üzere her biri birbirinden lezzetli çeşitleri, pratik kullanıma uygun, 80 gramlık sağlıklı ambalajlarda tüketicilerle buluşuyor. Ton & Somon Poşet ailesi çeşitleri, kullanılan yenilikçi ambalajı sayesinde paket açıldıktan sonra yağını ya da suyunu süzdürmeye gerek kalmadan hemen tüketime hazır hale geliyor. İnce ve kolay taşınabilir paketler, istenilen her an ve her yerde enfes balık lezzetini deneyimleme fırsatı sunuyor. 

Dardanel Ton & Somon Poşet ailesi tek kişilik salatalar ve sandviçler için ideal bir porsiyon olarak sunuluyor. Bu ürün ailesinin lezzetli üyeleri, besin değeri yüksek zengin içerikleriyle sağlıklı beslenmeye de katkı sağlıyor. Doğal bir protein kaynağı olan ton ve somon balıkları bağışıklık sistemi ile beden ve zihin sağlığını destekleyen minerallerin yanı sıra, yüksek miktarda Omega-3 ve selenyum içeriyor. 

Dardanel ailesinin sofraları lezzetlendiren katkısız, koruyucusuz ton balıkları, sadece doğal avcılık yöntemi kullanılarak  Hint ve Atlantik Okyanusu’nun temiz sularından elde ediliyor ve Dardanel’in Çanakkale fabrikasında üretiliyor. 

dardanel.com.tr