Bonna’dan Dünya Pizza Günü’ne Özel Sunum Önerileri

Bonna’dan Dünya Pizza Günü’ne Özel Sunum Önerileri

Her yıl 9 Şubat “Dünya Pizza Günü” olarak kutlanıyor. Premium porselen markası Bonna, Dünya Pizza Günü’ne özel koleksiyon önerileriyle pizza keyfinize keyif katıyor.

En çok tercih edilen fast food yiyecekleri listesinin de başında gelen pizzanın popülaritesi, her yıl 9 Şubat Dünya Pizza Günü olarak kutlanıyor. Bonna Porselen, Dünya Pizza Günü’nde en sevdiğiniz pizzayı mükemmel bir sunumla çok daha keyifli hale getirmenizi sağlayacak önerilerde bulunuyor.

En keyifli anlar, en ayrıcalıklı sunumlar

Bonna, muhteşem sunumlarınıza kişisel dokunuşlarınızı ekleyebilmeniz için dijital baskı teknolojisiyle tasarlanan koleksiyonu Luz ile pizza keyfinize sadelik ve şıklık katıyor. Doğanın büyülü ve eşsiz tonlarını masanıza yansıtacak olan koleksiyon, dokulu mozaik deseni ve soyut renkleriyle pizza sunumlarınızı farklılaştırıyor. Yer kabuğunun en üst kısmını saran, ana yaşam kaynağı topraktan ilham alınarak tasarlanan Luz serisinin, doğa ananın yaşam enerjisi olan toprağın görkemli renkleriyle oluşturduğu ahenk en sevdiğiniz pizzaya eşlik ediyor.

“En keyif aldığınız, en mutlu olduğunuz, en umut dolduğunuz, her şeyin en iyisini düşlediğiniz tüm güzel anlar zihninizde ve ruhunuzda buluşarak hayata güç katar” diyen Bonna, hayatın bu görkemli gücünden ilham alarak Omnia Koleksiyonunu tasarlıyor. Bir dilim pizzanın hayatın en keyif alınan anlarından olduğunu aktaran Bonna, pizzanın ayrıcalıklı bir sunumu hak ettiğini ifade ediyor. Yaşam kaynağı olan suyun betonla uzun süren etkileşiminin izlerini taşıyan tasarımı ile Omnia, göz alıcı görüntüsüyle Pizza Günü kutlamalarınıza çok yakışacak.

www.bonna.com.tr/