Bu kışın yenisi Red Bull Winter Edition İncir-Elma Lezzeti

Bu kışın yenisi  Red Bull Winter Edition İncir-Elma Lezzeti

Havaların yavaş yavaş soğuması ve kışın kendini göstermesiyle birlikte yepyeni lezzet Red Bull Winter Edition İncir-Elma Lezzeti raflarda yerini alıyor. Kışın sevilen meyvesi elma ile incirin enfes lezzetlerini bir araya getiren içecek, sınırlı bir süre için satışta olacak.

 Red Bull, İncir – Elma Lezzeti ile kış aylarına özel yeni bir ürünle tüketiciyle buluşuyor. 2023 yılına çok az bir zaman kala Red Bull, çok sevilen enerji içeceğinin tadını; incir ve kışın vazgeçilmez meyvelerinden elma lezzetiyle bir araya getiriyor. Elma ve incirin şekerli birleşimine hafif karamel  ve kışlık baharatlı notalar eşlik ederek ortaya oldukça leziz ve özgün bir tat çıkıyor. Kış boyunca gerçekleştirilecek aktiviteleri kanatlandırmaya hazırlanan Red Bull Winter Edition İncir – Elma Lezzeti, Türkiye çapındaki tüm satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

 Sadece bu kış için sınırlı sayıda üretilen Red Bull Winter Edition İncir – Elma Lezzeti; şeftali, yaban mersini, hindistan cevizi & açai lezzeti ve tropikal meyve, seçeneklerinin ardından; Editions ailesinin beşinci üyesi olarak favori kış aktivitelerinizi kanatlandıracak.

www.redbull.com/tr-tr/