Nestlé Waters Türkiye’nin Yeni Satış Direktörü Emre Tezel Oldu

Nestlé Waters Türkiye’nin Yeni Satış Direktörü Emre Tezel Oldu

Ambalajlı su sektörünün lideri Nestlé Waters’ın Türkiye’deki satış direktörlüğü görevine Emre Tezel atandı. Sektörde 11 yıllık birikime sahip olan Tezel, 1 Kasım 2022 itibarıyla yeni görevine başladı. 

Nestlé Waters Türkiye ailesine 2017 yılında katılan ve bugüne kadar çeşitli yöneticilik görevleri üstlenen Emre Tezel, Şirketin yeni Satış Direktörü oldu.  

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Tezel, kariyerine 2010 yılında Coca-Cola İçecek’te adım attı. 3 yıl boyunda Şirketin Ürün Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 2013-15 yılları arasında British American Tobacco firmasında Marka Yönetici olarak çalıştı. 2015-17 yılları arasında ise L’Oreal şirketinde Grup Ürün Müdürü olarak görev yaptı. Nestlé Waters Türkiye’deki kariyerine 2017 yılında Marka Müdürü olarak başlayan Tezel, sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü ve Kategori Yöneticiliği pozisyonlarında yöneticilik yaptı. 1 Kasım 2022 itibarıyla yeni görevine atanan Emre Tezel, Nestlé Waters Türkiye’nin Satış ekibine liderlik edecek. 

www.nestle-waters.com.tr