Caffenero’da Yeni Yıl Heyecanı Başlıyor

Caffenero’da Yeni Yıl Heyecanı Başlıyor

Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero, ödüllü İtalyan kahvesi ve İtalya’nın klasik kafelerinden aldığı ilhamla yılbaşı ruhunu yeni ürünleriyle mağazalarına taşıyor.

2024 yaklaşırken yeni yıl heyecanı hepimizi sarmaya başladı. Yeni ve daha güzel bir yılın hayallerini kurarken, umutlarımız artarken, CaffèNero da morallerin yükseldiği bu döneme özel lezzetlerini misafirleriyle buluşturuyor.

Tüm yıl beklenen ve tekrarı olmayan Festive içecekleri keşfetmenin şimdi tam zamanı! Bu döneme özel hazırlanan ikonik lezzetlerin ilki yanık karamel tadında Crème Brulée Latte Espresso, crèmebrulée şurubu, kadifemsi süt köpüğüyle hazırlanan bu lezzet karamel sos ve toz tarçın ile süsleniyor. Eğlenceli bir diğer lezzet Short bread Cookie Hot Chocolate, yoğun çikolata lezzetini tereyağlı kurabiye tadıyla dengeliyor. Üzerine çikolatalı krema ve çikolata sos eklendikten sonra altın rengi yıldızlarla süslenerek servis ediliyor. Green Mint Mocha ise dönemin yeni lezzeti. Greenmint şurubu, espresso, çikolata tozu, sütün üzerine eklenen krema, çikolata sos ve nane şekeri süslemesinden oluşuyor.

Scarlet Velvet Cake; kırmızı kadife dokusu ve leziz kreması ile tadına doyum olmayacak bir pasta. Üzeri orman meyvelerinden frambuaz, yabanmersini ve böğürtlen ile süslenmiş bu pasta damakta da lezzetli bir tat yaratıyor. Lezzeti kadar sevimliliğiyle de tanınan Mr.GiovanniCookie her yılbaşı döneminde olduğu gibi tekrar mağazalara dönüyor. Zencefilli ve tarçınlı bu lezzet, en keyifli molaların vazgeçilmezi oluyor. Başka bir klasik olan NeroBrownie de bu özel dönemde yılbaşı ağacına dönüşüyor ve New Year’sBrownie oluyor! Bisküvi parçacıklı ve yoğun çikolata tadında Nero Mozaik ise 3 farklı yılbaşı temalı süslemesi ile raflarda yerini alıyor.

Yeni yıl lezzetlerini keşfetmeniz için sizleri CaffèNero mağazalarına bekliyoruz. İyi seneler!

caffenero.com/tr